Zamknij

Para młoda wysłała gościom oryginalne zaproszenia ślubne. Internauci są zachwyceni

14.06.2022 13:24

Tej parze młodej na pewno nie można odmówić kreatywności. Przyszli małżonkowie postanowili wysłać gościom bardzo nietypowe zaproszenia ślubne.

Para młoda wysłała gościom oryginalne zaproszenia ślubne. Internauci są zachwyceni
fot. SHUTTERSTOCK

Wybranie zaproszeń ślubnych to jedno z wyzwań, przed którymi stoją wszyscy państwo młodzi. Zazwyczaj wyglądają one podobnie - mniej lub bardziej fantazyjna kartka z najważniejszymi informacjami o ceremonii włożona w prostą, najczęściej jasną kopertę. Pewna para postanowiła jednak wyjść poza ten schemat i wysłała gościom niezwykle oryginalne zaproszenia ślubne. To nagranie jest hitem TikToka.

Zobacz także: Zepsuł państwu młodym wesele. "Nie wyglądają na szczęśliwych"

Para młoda wysłała gościom oryginalne zaproszenia ślubne

Nikita Arti, która działa w sieci pod pseudonimem "thesimpincrip" opublikowała nagranie, na którym pokazuje, jakie otrzymała zaproszenie ślubne. Zamiast tradycyjnej koperty, państwo młodzi postawili na coś o wiele bardziej spektakularnego. Wysłali gościom długą tubę w złotym kolorze, na której widoczne są liczne zdobienia.

Natomiast w środku tego tajemniczego przedmiotu znajdował się papier, który przypominał zwój pergaminu z okresu średniowiecza. Zaproszenie było jasne, a jego boki dodatkowo zdobiły złote szlaczki.

To jest najlepsze zaproszenie ślubne, jakie kiedykolwiek widziałam - napisała tiktokerka.

Internauci są zachwyceni zaproszeniem ślubnym 

Nagranie "thesimpincrip", na którym pokazuje zaproszenie ślubne, obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory zostało obejrzane ponad 3,5 mln razy. Użytkownicy aplikacji są zachwyceni pomysłowością państwa młodych. Niektórzy przyznali, że sami chętnie wysłaliby takie kartki swoim gościom weselnym.

Jeśli kiedykolwiek wyjdę za mąż, właśnie takie zaproszenia wyślę.
 
To jest takie słodkie! - brzmią komentarze.

A wam jak się podoba to oryginalne zaproszenie ślubne?

Zobacz także: Pan młody odwołał podróż poślubną. Nie wytrzymał tego, co zrobiła mu żona

loader
Doda w czarnej sukni i jej mąż w garniturze na imprezie branżowej
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl