Zamknij

Para młoda wybrała nietypową piosenkę na ślub. Goście nie kryli zaskoczenia

23.06.2022 10:39
Para młoda wybrała nietypową piosenkę na ślub. Goście nie kryli zaskoczenia
fot. SHUTTERSTOCK

Wybór piosenki ślubnej to jedno z wyzwań, przed którymi stoją przyszli małżonkowie. Ta para młoda zdecydowała się na nietypowy utwór.

Każda para przed ślubem musi sprostać wielu wyzwaniom. Jednym z nich jest wybór piosenki, przy której mężczyzna po raz pierwszy zobaczy swoją przyszłą żonę w białej sukni. Zazwyczaj narzeczeni stawiają na spokojne, klasyczne utwory. Ta para jednak postanowiła wyjść poza ten schemat. Wybór piosenki ślubnej zaskoczył ich bliskich i przyjaciół.

Zobacz także: Ta "naga" suknia ślubna jest modna, ale podzieliła internautów. "Widać w niej wszystko"

Para młoda wybrała nietypową piosenkę na ślub. Goście nie kryli zaskoczenia

Jakiś czas temu na TikToku pojawiło się nagranie ze ślubu, które natychmiast podbiło sieć. Na wideo ujęto moment, w którym pan młody po raz pierwszy widzi wybrankę swojego serca w białej sukni. Kobiecie towarzyszyły dwie osoby - prawdopodobnie jej ojciec i matka.

W pewnym momencie z głośników poleciała piosenka, a panna młoda, prowadzona przez rodziców, zaczęła iść w stronę przyszłego męża. Narzeczeni postawili na kultowy singiel zespołu Metallica "Nothing Else Matters". Wybór utworu zadziwił ich bliskich. Na nagraniu ujęto poruszenie, jakie piosenka wywołała wśród gości. Pan młody natomiast, widząc swoją wybrankę, wzruszył się do łez.

Piosenka ślubna zachwyciła internautów

Nagranie ze ślubu obiegło sieć i stało się viralem. Zdobyło ponad 1,5 mln polubień oraz tysiące komentarzy. Wiele osób napisało, że piosenka Metalliki idealnie pasuje na ślub. Niektórzy podzielili się też swoimi doświadczeniami i przyznali, że byli już na uroczystościach, gdzie grany był właśnie ten kultowy utwór.

A wam jak podoba się ta piosenka, pasuje na ślub?

Zobacz także: Znalazła suknię ślubną w lumpeksie za 39 zł. "Prawdziwa perełka"

Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl