Zamknij

Para młoda nie dała fotografowi nic do jedzenia. Mężczyzna postanowił się zemścić

27.10.2021 11:24
Para młoda nie dała fotografowi nic do jedzenia. Mężczyzna postanowił się zemścić
fot. SHUTTERSTOCK

Fotograf odgrywa kluczową rolę na weselu. Najwidoczniej zapomniała o tym pewna para młoda, która podczas przyjęcia odmówiła osobie wykonującej zdjęcia przerwy na jedzenie czy picie. Zemsta mężczyzny była okrutna.

Ślub i wesele to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że wszystkim nowożeńcom zależy na tym, żeby jak najdłużej zachować tę chwilę w pamięci. Dlatego zazwyczaj zatrudniają profesjonalnych fotografów, którzy potrafią uwiecznić najpiękniejsze momenty.

Zobacz także:  Mama pana młodego zrobiła okrutny żart jego żonie na ślubie. Musiała opuścić wesele

Niestety jest to spory wydatek, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Tak było i w przypadku pary młodej, która w celu zminimalizowania kosztów o zrobienie weselnych zdjęć poprosiła swojego przyjaciela. Takiego obrotu spraw jednak nikt się nie spodziewał.

Para młoda nie dała fotografowi nic do jedzenia

Historia państwa młodych została szczegółowo opisana w popularnym serwisie Reddit. Autorem wpisu jest przyjaciel pana młodego, który został przez niego poproszony o wykonanie weselnych zdjęć. Co warte podkreślenia, mężczyzna z zawodu jest psim fryzjerem.

Użytkownik serwisu zdradził, że państwo młodzi mieli skromny budżet. W związku z tym zaproponowali mu 250 dolarów za sfotografowanie 10-godzinnej imprezy. Przyjaciel nowożeńców, z uwagi na sympatię do nich, przystał na taką stawkę. Wtedy jeszcze nie spodziewał się, że zostanie tak potraktowany.

Zobacz także:  Goście weselni byli w szoku, gdy zobaczyli, co dostali na obiad. "Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać"

Mężczyzna opisuje, że zarówno podczas ślubu, jak i wesela cały czas podążał za nowożeńcami, by zrobić im jak najlepsze zdjęcia. Skrzętnie dokumentował każdy moment przyjęcia. Gdy przyszedł czas serwowania posiłków, okazało się, że nie ma dla niego talerzyka.

Zacząłem o 11 rano i miałem skończyć o 19:30. Około 17:00 serwowane było jedzenie i powiedziano mi, że nie mogę zjeść, ponieważ muszę być fotografem. W rzeczywistości nie było dla mnie miejsca przy żadnym stole. Byłem zmęczony i w tym momencie pożałowałem, że zgodziłem się zrobić to praktycznie za nic – napisał, cytowany przez portal o2.pl.

Lekko poddenerwowany fotograf poprosił pana młodego, by ten pozwolił mu chociaż na kilkunastominutową przerwę. Dodał, że nie wziął ze sobą nic do jedzenia i picia. Jak wynika z relacji mężczyzny, usłyszał, że nie dostanie żadnego posiłku i ma kontynuować pracę. Dodatkowo pan młody powiedział mu, że w przeciwnym wypadku może pożegnać się z wynagrodzeniem.

Fotograf zemścił się na parze młodej

Na odpowiedź fotografa nie trzeba było długo czekać. Mężczyzna postanowił zemścić się na parze młodej i usunął z aparatu wszystkie zrobione do tej pory zdjęcia. Następnie podszedł do przyjaciela i powiedział mu, że nie jest już ich fotografem weselnym. 

Szczerze mówiąc, oddałbym te 250 dolarów tylko za szklankę zimnej wody i miejsce siedzące na pięć minut - dodał.

Wpis mężczyzny spotkał się z żywą reakcją internautów. Większość użytkowników serwisu uważa, że para młoda postąpiła karygodnie. Niektórzy natomiast są zdania, że usunięcie ślubnych fotografii było zbyt drastycznym posunięciem.

Zobacz także:  Para młoda rzuciła gościom weselnym prawdziwe wyzwanie. Niektórzy wpadli w panikę

RadioZET.pl/o2.pl