Zamknij

Para młoda aresztowana. Na weselu wywiązała się bójka

29.09.2022 10:02

Ta para młoda z pewnością nie tak wyobrażała sobie dzień swojego ślubu. Nowożeńcy oraz ich drużba w trakcie wesela trafili do aresztu...

Para młoda aresztowana. Na weselu wywiązała się bójka
fot. SHUTTERSTOCK

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para chciałaby, żeby ten dzień był wyjątkowy. Jednak życie - jak wiadomo - lubi zaskakiwać. Ostatnio przekonali się o tym pewni nowożeńcy, którzy po weselu trafili do... aresztu.

Zobacz także: Pijawki zaatakowały pannę młodą. "Wszędzie było mnóstwo krwi"

Para młoda aresztowana. Na weselu wywiązała się bójka

O tej historii napisał portal kobieta.gazeta.pl. Jej bohaterami są Claire i Eammon Goodbrand z Uddingston w South Lanarkshire w Szkocji. Podczas ich wesela doszło do pewnej awantury. W trakcie imprezy panna młoda zaatakowała swoją matkę. Między kobietami wywiązała się bójka, do której chwilę później dołączyli pan młody oraz jego brat - drużba. Konflikt był na tyle poważny, że zadecydowano o wezwaniu policji.

Awantura eskalowała z każdą sekundą. Zaatakowany został też partner matki panny młodej oraz jeden z gości weselnych. Niektórzy odnieśli bardzo poważne obrażenia. Funkcjonariusze zatrzymali osoby biorące udział w bójce. Z kolei Claire, Eammon oraz drużba trafili do aresztu, gdzie spędzili noc. 

Panna młoda zaatakowała swoją matkę

Okazało się, że niedaleko sali weselnej znajduje się kamera, która zarejestrowała cały incydent. Na nagraniu widać, jak panna młoda atakuje swoją matkę. 26-latka szarpała ją za włosy, biła i kopała. W pewnym momencie Claire chwyciła kobietę za szyję i zaczęła ją dusić. Podczas przesłuchania napastniczka przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Jak podał portal mirror.co.uk, sąd kazał Claire zapłacić matce 1000 funtów odszkodowania. Z kolei Eemmon został objęty 9-miesięcznym nadzorem i otrzymał polecenie wykonania 160 godzin prac socjalnych. Jego brat i drużba Kieran został skazany na 200 godzin nieodpłatnej pracy i nakazano mu zapłacić 1000 funtów odszkodowania.

Zobacz także: Pan młody zażartował na ślubie. Internauci są podzieleni

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl/mirror.co.uk