Zamknij

Młodzi postanowili ogolić się na łyso podczas wesela. Przy tym nagraniu nie da się nie płakać

15.06.2021 09:29

Wesela pełne są wzruszających momentów. Ta para młoda zrobiła jednak coś, czym doprowadziła do łez nawet internautów.

Para młoda ogoliła się na łyso podczas swojego wesela z ważnego powodu
fot. Shutterstock

Dzień ślubu i wesela to bardzo ważna chwila nie tylko dla pary młodej, ale też dla jej najbliższych. Ogromne emocje tego dnia towarzyszą m.in. rodzicom narzeczonych. Dlatego też młodzi często szykują dla nich niespodzianki podczas wesela. Zazwyczaj są to wzruszające filmy, tańce oraz prezenty. Ta para młoda zdecydowała się jednak na wyjątkowy gest, a nagranie z tej chwili opublikowała na TikToku. Tym samym nie tylko poruszyła dogłębnie swoich gości, ale też wzruszyła do łez internautów na całym świecie.

Zobacz także: Ten mężczyzna zaliczył wpadkę na własnym ślubie. Panna młoda nie spodziewała się takiego widoku

Państwo młodzi ogolili się na łyso podczas wesela - mieli ważny powód

Młodzi zazwyczaj mają różne pomysły, którymi chcą zaskoczyć swoich gości. Ta para przebiła jednak wszystkich.

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak... nawzajem golą swoje głowy na łyso. Włosów pozbył się zarówno pan młody, jak i panna młoda, która wykazała się szczególną odwagą. 

Okazuje się, że zakochani mieli istotny powód, dla którego zdecydowali się na ten gest. Chodziło o solidarność z chorą na raka mamą panny młodej.

Jak podaje portal nzherald.co.nz, na ten pomysł wpadł sam pan młody. Okazuje się, że swoją ideą podzielił się z ukochaną podczas zaręczyn. Tym samym para, zamiast pierwszego tańca, postanowiła ogolić swoje głowy na łyso. Goście mieli wówczas możliwość przekazania pieniędzy na rzecz Towarzystwa Onkologicznego. 

Zobacz także: Jak podziękować rodzicom na weselu? Te pomysły bawią i wzruszają

Państwo młodzi ogolili się na łyso podczas wesela - internauci są poruszeni

Internauci na początku byli zdumieni, gdy zobaczyli to nagranie. Gdy jednak usłyszeli, jaki był prawdziwy powód, dla którego młodzi zdecydowali się na ten gest, byli poruszeni. 

Mam ciary. 

 

Jeżeli moja miłość nie będzie tak wyglądać, to jej nie chcę. 

 

Nie spodziewałam się. Szacun - piszą użytkownicy TikToka. 

Trzeba przyznać, że był to bardzo odważny krok, który dogłębnie poruszył mamę panny młodej. Wy też będziecie wzruszeni, gdy obejrzycie ten filmik. 

Zobacz także: Prezenty dla rodziców na wesele. Upominki, które zapamiętają na długo

loader

Gwiazdy na czerwonym dywanie chcą prezentować się jak najlepiej. Niektóre z nich zdecydowały się na kreacje, które mogłyby spełniać także funkcje... sukien ślubnych.

Źródło: Nzherald.co.nz/TikTok