Zamknij

Panna młoda zdradza, jakie błędy popełniła przy organizacji ślubu. Najbardziej żałuje tych trzech rzeczy

01.06.2022 09:28

Pewna tiktokerka postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom, co z perspektywy czasu zrobiłaby inaczej w dniu swojego ślubu. Zdradziła, że podczas organizacji wesela popełniła kilka istotnych błędów.

Panna młoda zdradza, jakie błędy popełniła przy organizacji ślubu. Najbardziej żałuje tych trzech rzeczy
fot. SHUTTERSTOCK

Ida Giancola to popularna influencerka. Kobieta działa w sieci pod pseudonimem "dionysian.girl", a jej profil na TikToku obserwuje ponad 43 tys. osób. Jakiś czas temu Amerykanka postanowiła podzielić się z obserwatorami przemyśleniami na temat własnego ślubu. Ida wyszła za mąż w październiku 2021 roku i otwarcie przyznaje, że podczas organizacji wesela popełniła kilka znaczących błędów. Teraz chce przestrzec przed nimi inne osoby.

Zobacz także: Chciała złapać bukiet panny młodej. Przez przypadek staranowała kilkuletnie dziecko

Panna młoda zdradza, jakie błędy popełniła przy organizacji ślubu

Tiktokerka powiedziała, że jedną z rzeczy, jakich najbardziej żałuje, było urządzenie hucznego wesela. Ida Giancola razem z mężem zaprosiła na przyjęcie ślubne ponad 200 osób. I choć dzięki temu goście bawili się świetnie i było mnóstwo tańca, to jako panna młoda przegapiła ważne momenty tego dnia. 

Nie miałam czasu na rozmowę z rodzicami. Nie widziałam się z mężem po naszym pierwszym tańcu. Nie miałam też czasu napić się drinka przy barze - wyznała.

Następny na liście błędów był wybór fryzury ślubnej. Tiktokerka zdecydowała się na przedłużenie włosów. Powiedziała, że jej uczesanie wyglądało rewelacyjnie na zdjęciach, ale ciężar doczepianych kosmyków spowodował ogromny ból szyi, który towarzyszył jej przez całą noc. 

Influencerka nie była również zadowolona z usług fotografa ślubnego. Zdradziła, że zrobił zbyt dużo ujęć, na których zarówno ona, jak i jej goście wyglądali niekorzystnie.

Kiedy dostałam zdjęcia z wesela, popłakałam się. Mamy tylko jeden dobry portret ślubny - powiedziała.

Panna młoda opowiedziała o ślubnych błędach. Nagranie jest hitem sieci

Nagranie tiktokerki natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory obejrzano je niemal 50 tys. razy. Wiele osób napisało, że dobrze jest usłyszeć, jak ktoś mówi, że wesele wcale nie musi być idealnie.

Niektóre użytkowniczki aplikacji postanowiły też podzielić się swoimi doświadczeniami. Zdradziły, że same podczas organizacji wesela popełniły kilka błędów i do dziś tego żałują.

Zobacz także: Oświadczył się jej w Dubaju i planował z nią ślub. Przed weselem rozpłynął się w powietrzu

loader
Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

RadioZET.pl/insider.com/tiktok