Zamknij

Panna młoda wyrzuciła kelnerkę z wesela. Świeżo upieczony mąż nazwał ją szaloną

29.09.2022 12:22

Wesele to wydarzenie, na którym to panny młodej grają pierwsze skrzypce. Ta kobieta wzięła sobie to do serca i w pewnym momencie wyrzuciła z przyjęcia kelnerkę.

Panna młoda wściekła się na kelnerkę i wyrzuciła ją z wesela. Jej mąż nie był zachwycony
fot. Shutterstock

Ślub i wesele to bardzo ważny dzień w życiu każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że panny młode wówczas chcą, żeby wszystko było po ich myśli. Nie jesteśmy jednak w stanie wpłynąć na każdego. Tej kobiecie się to nie spodobało i postanowiła interweniować w sprawie jej zdaniem niefrasobliwej kelnerki. Gdy jej prośby nie przyniosły rezultatów, postanowiła osobiście wyrzucić pracownicę z przyjęcia. Zachowanie panny młodej nie spodobało się jednak zarówno jej świeżo upieczonemu mężowi, jak i internautom. Zobaczcie dlaczego.

Zobacz także: Została wyrzucona z wesela siostry. Wszystko przez to, jaką miała sukienkę

Panna młoda wściekła się na kelnerkę i wyrzuciła ją z wesela

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu niesfornej panny młodej na forum reddit.com. Kobieta pożaliła się na zachowanie weselnej kelnerki, a także... swojego męża. Internauci stają jednak po ich stronie.

Okazuje się, że panna młoda wyrzuciła jedną z kelnerek z przyjęcia. Nie chodziło jednak o jej pracę, a o to, jak wyglądała. 

Wszystkim gościom nakazałam noszenie czarnych ubrań, więc mój mąż i ja się wyróżnialiśmy. Poprosiłam ich też o minimalistyczny makijaż. Założyłam, że dotyczy to również personelu - napisała panna młoda.

Niestety kelnerka, która nie spodobała się kobiecie, wyróżniała się swoim wizerunkiem. Jej zdaniem miała zbyt dużo eyelinera na oczach. Dodatkowo posiadała ćwieki w uszach i w nosie oraz duży pierścionek. 

Personel miał czarne koszule z długimi rękawami, ale na niej była zbyt wycięta, a jej spodnie były zdecydowanie za ciasne. To było zbyt rozpraszające. Chodziła po sali, serwując drinki, i rozmawiała z moimi gośćmi - żali się internautka. 

Panna młoda poprosiła szefa obsługi o usunięcie pracownicy z przyjęcia. Gdy on nie zainterweniował, sama przeszła do akcji. 

Zobacz także: Druhna zrobiła coś przerażającego. Przez to panna młoda wyrzuciła ją ze ślubu

Panna młoda wyrzuciła kelnerkę z wesela. Jej mąż nie był zachwycony

Panna młoda ostatecznie pozbyła się wyróżniającej się z tłumu kelnerki. Wtedy problemem stał się jej świeżo upieczony mąż. Okazuje się bowiem, że pan młody i jego mama stanęli po stronie kelnerki. 

Mój mąż i teściowa powiedzieli, że zachowuję się jak szalona i że prawdopodobnie zwolniłam biedną studentkę za nic - dodała panna młoda. 

Kobieta najwidoczniej liczyła, że chociaż internauci staną po jej stronie. Oni jednak są podobnego zdania jak pan młody. 

Wyobraź sobie, że dzwonisz na policję, bo nie podoba ci się, jak ktoś jest ubrany. 

 

Gdybym był jej mężem, wstrzymałbym się z podpisaniem dokumentów. 

 

Wyobrażasz sobie życie z tą kobietą? 

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Została wyrzucona z wesela znajomych. Poszło o jej strój

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com