Zamknij

Ta panna młoda miała dwie używane suknie ślubne. Udało jej się też zaoszczędzić na weselu

11.05.2022 09:35
Panna młoda w używanej sukni ślubnej. Miała aż dwie kreacje, a i tak zaoszczędziła na weselu
fot. Shutterstock

Ta panna młoda miała ograniczony budżet ślubny, ale i tak pozwoliła sobie na dwie kreacje. Zobacz, jak udało jej się zaoszczędzić na organizacji wesela.

Organizacja ślubu i wesela to spory wydatek. Pary młode często nie mogą pozwolić sobie na wymarzone przyjęcie. Dlatego niektórzy postanawiają wykazać się kreatywnością. Niedawno pisałyśmy o parze młodej, która zorganizowała ekskluzywne wesele na zamku za mniej niż 6 tys. funtów. Tak niski budżet mieli również ci zakochani. Panna młoda postanowiła jednak spełnić swoje marzenie i znalazła dwie suknie ślubne - jedna z nich pochodziła nawet z ekskluzywnego atelier. Haczyk polegał na tym, że były to używane kreacje. Na czym jeszcze udało się zaoszczędzić parze młodej? 

Zobacz także: Jak zaoszczędzić na organizacji ślubu i wesela? TOP 5 pomysłów

Panna młoda w używanej sukni ślubnej. Miała aż dwie kreacje

Kobiety często wyobrażają sobie swoją wymarzoną suknię ślubną od dzieciństwa. Doskonale wiedzą, jaka powinna być to kreacja. Zderzenie z rzeczywistością bywa jednak bolesne.

Suknie ślubne są kosztowne - zwłaszcza te od znanych projektantów. Są jednak sposoby na to, żeby spełnić marzenia niskim nakładem kosztów, co udowodniła ta kobieta.

Portal thesun.co.uk przytoczył historię 30-letniej Grace Evans, która niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że kobieta zdecydowała się na używaną suknię ślubną i dzięki temu mogła pozwolić sobie na aż dwie kreacje.

W sieci udało jej się znaleźć zjawiskową suknię ślubną Justin Alexander. Kupiła ją za jedyne 325 funtów, choć oryginalnie ta kreacja kosztowała 1795 funtów. Grace znalazła w internecie również swoją drugą suknię ślubną, którą założyła podczas przyjęcia. Była to wieczorowa kreacja za niecałe 5 funtów. Do obu sukienek kobieta dobrała buty, za które zapłaciła 15 funtów. Podwiązkę natomiast otrzymała od swojej mamy, która wykonała ozdobę własnoręcznie. 

Zobacz także: Kupiła suknię ślubną za 12 zł. Wyglądała w niej jak Meghan Markle

Jak zaoszczędzić na weselu? Ta para młoda znalazła sposoby

Oszczędności nie skończyły się na stroju ślubnym panny młodej. Grace i jej ukochany upolowali obrączki ślubne w salonie jubilerskim, który miał zostać zamknięty. Dzięki temu zapłacili za błyskotki tylko połowę pierwotnej ceny. 

Udało im się zaoszczędzić również na torcie. Był on stworzony z ciast z lokalnej kawiarni i herbatników, dzięki czemu wyniósł ich ostatecznie jedyne 35 funtów. Jak zatem widać, dla chcącego nic trudnego. 

Zobacz także: Jak zaoszczędzić na organizacji wesela? Ta panna młoda zdradziła kilka wskazówek

Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk