Zamknij

Panna młoda szuka dla teściowej partnera na ślub. Jej oferta jest bezlitosna

22.07.2021 10:38

Ta panna młoda postanowiła wykazać się dobrocią serca i znaleźć partnera na ślub dla przyszłej teściowej. Jej ogłoszenie jest jednak dość brutalne.

Panna młoda szuka partnera na ślub dla teściowej. Płaci 1000 dolarów
fot. Shutterstock

Każda para młoda chce, żeby jej goście jak najlepiej bawili się na weselu. Szczególnie ważne dla nich jest komfortowe samopoczucie ich najbliższych. Ta panna młoda postanowiła w związku z tym znaleźć partnera na wesele dla swojej teściowej. Zrobiła to jednak głównie z troski o swoje samopoczucie. Oferuje aż 1000 dolarów dla tego, kto zdecyduje się zabrać mamę jej ukochanego na ślub i... odwróci jej uwagę od pary młodej. Jej oryginalna oferta pojawiła się w sieci. Sami zobaczcie, jakie wytyczne przygotowała. 

Zobacz także: Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Pannie młodej udało się zemścić

Panna młoda szuka dla teściowej partnera na ślub. Płaci 1000 dolarów

Portal thesun.co.uk przytoczył nietypowe ogłoszenie, które można znaleźć w sieci. Jedna z przyszłych panien młodych zamieściła swoją ofertę na craigslist.org - jest to portal z drobnymi ogłoszeniami. 

Panna młoda postanowiła znaleźć towarzysza na ślub dla swojej teściowej. 

Witajcie! Szukam dla mojej teściowej ślubnej randki - od piątkowego do sobotniego wieczoru - na sierpniowe wesele w Hudson Valley - rozpoczęła swoje ogłoszenie. 

Kobieta oferuje aż 1000 dolarów za dwudniową zabawę z jej teściową u boku. Ma jednak konkretne wytyczne. 

Zobacz także: Tych rzeczy nie powinno się zakładać na wesele. Są jednak pewne wyjątki

Panna młoda szuka dla teściowej partnera. Ma jednak duże wymagania

Zdaniem panny młodej mama jej ukochanego jest dość atencyjną osobą. Jej weselny towarzysz będzie miał zatem nie lada zadanie. 

Potrzebuje stałej uwagi i nadzoru. Prawdopodobnie ubierze się na biało i spróbuje nakręcać dramaty - Twoim zadaniem jest po prostu odwracanie jej uwagi - napisała młoda. 

Choć pilnowanie teściowej nie powinno być absorbujące, jej przyszła synowa wypisała kilka umiejętności, którymi powinien charakteryzować się odpowiedni kandydat. 

Przede wszystkim musi być rozmowny i bezkonfliktowy. Powinien dobrze tańczyć, mieć doświadczenie w relacjach z narcyzami oraz posiadać własny garnitur. Najlepiej, gdyby był to mężczyzna w przedziale wiekowym 40-60 lat.

Myślicie, że nie są to zbyt wygórowane oczekiwania? 

Zobacz także: Młodzi postanowili ogolić się na łyso podczas wesela. Przy tym nagraniu nie da się nie płakać

loader

Źródło: thesun.co.uk/craigslist.org