Zamknij

Panna młoda przerwała ceremonię ślubną. Powód rozbawił gości

24.06.2022 07:51
Panna młoda przerwała ceremonię ślubną. Powód rozbawił gości
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna panna młoda tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej przerwała ceremonię. Powód? Okazało się, że kobieta zgubiła... część sukienki ślubnej.

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chce, żeby dzień ten był wyjątkowy i przebiegł dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Podczas uroczystości mogą jednak wydarzyć się nieplanowane sytuacje. Tak też było w przypadku ceremonii tych nowożeńców. Panna młoda musiała przerwać ślub, ponieważ zgubiła część sukienki.

Zobacz także: Para młoda wybrała nietypową piosenkę na ślub. Goście nie kryli zaskoczenia

Panna młoda przerwała ceremonię ślubną. Powód rozbawił gości

Becky Jefferies, która działa w sieci pod pseudonimem "jetsetbecks", to popularna tiktokerka - jej konto obserwuje ponad 135 tys. osób. Influencerka na profilu pokazuje głównie urywki ze swojego życia codziennego. Ostatnio opublikowała nagranie z własnego ślubu, które szybko obiegło sieć i stało się hitem internetu.

Na filmie widać tiktokerkę w przepięknej białej sukni. Naprzeciwko niej stoi jej ukochany. Para ma właśnie składać przysięgę małżeńską, ale Becky przerywa ceremonię. Panna młoda bierze mikrofon do ręki i mówi, że właśnie zdała sobie sprawę, że zgubiła połowę swojej sukienki.

Może mogłabym ją teraz założyć? - dodała.

Po tych słowach zarówno panna młoda, jak i goście weselni wybuchli śmiechem. W pewnym momencie jedna z kobiet wstała i podeszłą do Becky z długim, białym trenem. Bliscy natychmiast rzucili się do pomocy i już po kilku sekundach panna młoda miała na sobie pełną stylizację. Wkrótce para mogła kontynuować ceremonię.

Panna młoda zgubiła połowę sukni ślubnej. Nagranie jest hitem sieci

Nagranie ze ślubu natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory wideo obejrzano ponad 36,8 mln razy. Incydent rozbawił internautów. Niektórzy też przyznali, że byli pewni, że panna młoda przerwała ceremonię tuż przed złożeniem przysięgi, ponieważ zdała sobie sprawę z tego, że ślub z tym mężczyzną jest błędem. Na szczęście chodziło jednak tylko o sukienkę.

Zobacz także: Podbiegł do pana młodego podczas ślubu. To, co zrobił, rozbawiło internautów

Doda w białej sukience w czarne kropki i z czerwonymi ustami
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl