Zamknij

Przez tę decyzję panna młoda została nazwana samolubną. "To trochę kontrowersyjne"

06.07.2022 11:30
Panna młoda podjęła kontrowersyjną decyzję. Przez to została nazwana samolubną
fot. Shutterstock

Ta panna młoda podjęła nietypową decyzję związaną ze swoim ślubem. Gdy poinformowała o niej internautów, nazwali ją samolubną. Zobaczcie, o co chodzi.

Kobiety, które szykują się do ślubu, zazwyczaj marzą o pięknej uroczystości, hucznym weselu w gronie najbliższych oraz wianuszku druhen. Nic więc dziwnego, że właśnie taki wizerunek panien młodych na dobre wpisał się w nasze społeczeństwo. To odbija się niekiedy na tych kobietach, które postanawiają wyjść poza szablon i postawić na oryginalność. Przekonała się o tym jedna z youtuberek. Gdy opowiedziała internautom o swojej nadchodzącej uroczystości, została skrytykowana i nazwana samolubną. 

Zobacz także: Przygotowała dla swoich druhen prezentację. Wskazała w niej, co mogą założyć na ślub

Panna młoda podjęła kontrowersyjną decyzję. Przez to została nazwana samolubną

Portal insider.com opisał historię youtuberki, która na swoim kanale opowiedziała o przygotowaniach do ślubu. Kobieta szczerze zdradziła internautom, że jej uroczystość będzie różnić się od typowych wesel. To jednak im się nie spodobało. 

Clancy Burke jest byłą reporterką telewizyjną i od jakiegoś czasu rozwija swój kanał na YouTubie. W jednym z filmików opowiedziała o swoich przygotowaniach do ślubu. Przede wszystkim Clancy i jej ukochany nie zamierzają mieć klasycznego wesela. 

To może być trochę kontrowersyjne, ale nie robimy przyjęcia weselnego - powiedziała. 

Oczywiście to wielu internautom wydało się dziwne. Najwięcej kontrowersji wzbudził jednak inny szczegół, którym Clancy także podzieliła się ze swoimi obserwatorami. Okazuje się bowiem, że... nie chce mieć druhen na swoim ślubie. 

To po prostu wszystko komplikuje, sprawia, że ludzie muszą wydawać wiele pieniędzy, a do tego stresowałam się myśleniem, że miałabym kogoś wybrać, a kogoś pominąć - zdradza. 

Dodała też, że nie ma jednej grupy przyjaciół, tylko wielu różnych, którzy nawet się nie znają. Internauci jednak nie są przekonani jej tłumaczeniem. 

Zobacz także: Panna młoda dostała od druhny zdjęcie sukienki. Miała być złota, a wygląda jak suknia ślubna

Nie chce mieć wesela i druhen. Ludzie uważają to za kontrowersyjne i samolubne

Choć to ślub Clancy i to ona powinna decydować, jak będzie wyglądał, niektórzy ludzie i tak nie zostawili na niej suchej nitki. Ich zdaniem kobieta postępuje samolubnie. 

Niektórzy ludzie mówili, że to dziwne i samolubne z mojej strony. Niektórzy nawet mówili, że sama chcę być w centrum uwagi - powiedziała Clancy w rozmowie z insider.com. 

W komentarzach pod filmikiem youtuberki przeważają jednak opinie internautów, którzy stanęli po jej stronie. 

To jej ślub. Nikt nie powinien mieć nic do powiedzenia na temat tego, jak ma wyglądać. 

 

Uwielbiam to, że organizujesz swój ślub tak, jak chcesz.

 

Co za wspaniały pomysł!

A co wy o tym sądzicie? 

Zobacz także: One będą twoim wsparciem podczas wesela! Jak wybrać druhny i jakie są ich obowiązki?

Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: insider.com/YouTube