Zamknij

Panna młoda opublikowała zawstydzający moment swojego ślubu. Nie uwierzycie, co zrobiła jej teściowa

11.08.2022 14:42
Panna młoda opublikowała zawstydzający moment swojego ślubu. Nie uwierzycie, co zrobiła jej teściowa
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna panna młoda podzieliła się w sieci nagraniem ze swojego ślubu. Kobieta pokazała, co jej teściowa zrobiła podczas ceremonii. "Najbardziej zawstydzający moment" - napisała na filmie.

TikTok to popularna aplikacja internetowa, która zrzesza miliony osób z całego świata. Można tam znaleźć mnóstwo krótkich filmików, m.in. z trikami urodowymi, nietuzinkowymi przepisami na smaczne dania czy różnego rodzaju poradami domowymi. Użytkownicy serwisu nierzadko publikują też w serwisie zabawne nagrania z różnych wydarzeń - w tym z wesel. Ostatnio śmiesznym wideo ze swojego przyjęcia ślubnego podzieliła się tiktokerka Hayley O’Neill.

Zobacz także: Panna młoda wywołała skandal. Oczekuje od gości prezentów, których ceny zwalają z nóg

Panna młoda opublikowała zawstydzający moment swojego ślubu

Nagranie Hayley, które opublikowała na swoim profilu na TikToku, stało się hitem sieci. Panna młoda pokazała w nim - jak sama to określiła - najbardziej zawstydzający moment swojego ślubu.

Bohaterką tego kilkusekundowego filmiku jest jej teściowa. Kobieta trzyma w rękach szczotkę i na oczach wszystkich gości czesze włosy swojego syna. Mina pana młodego mówi wszystko. Mężczyzna wygląda na zdenerwowanego całą sytuacją. Widać, że jest bardzo skrępowany i nie do końca wie, jak się zachować. 

Hayley napisała w komentarzu pod filmem, że naprawdę kocha swoją teściową, która jest niezwykle miła i słodka. Jednak według tiktokerki jej zachowanie podczas uroczystości ślubnej było po prostu nie na miejscu.

Teściowa panny młodej zrobiła to na jej ślubie. Internauci komentują

Nagranie ze ślubu natychmiast obiegło sieć. Do tej pory obejrzano je niemal milion razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób przyznało, że zachowanie teściowej Hayley bardzo ich rozbawiło.

Inni z kolei zaczęli ostrzegać pannę młodą. Niektórzy napisali, że mama jej męża jest prawdopodobnie o nią zazdrosna. Według nich ma ona problem z tym, że nie jest już jedyną kobietą w życiu syna. Część osób stwierdziło też, że teściowa zrobiła to, ponieważ chciała być w centrum uwagi.

Rozwód tego samego dnia.

 

Teraz to jest zabawne, ale uważaj...

 

To jest tak bardzo złe - brzmią komentarze pod nagraniem.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Pan młody oglądał mecz podczas wesela. Internauci są w szoku: "Natychmiastowy rozwód"

Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl