Zamknij

Panna młoda odwołała wesele. Wszystko dlatego, że przyjaciele nie chcieli dać jej pieniędzy

04.05.2022 12:51
Panna młoda odwołała wesele przez swoich przyjaciół. Poszło o pieniądze
fot. Shutterstock

Pieniądze często są przyczyną niezgody między ludźmi. Tak też było w przypadku tej panny młodej i jej przyjaciół, przez których ostatecznie odwołała wesele.

Są pary młode, które zapraszają gości na ślub i wesele, ponieważ zależy im, żeby te konkretne osoby były świadkami najważniejszej chwili w ich życiu. Są też jednak tacy zakochani, którzy wypełniają listę zaproszonych tylko po to, żeby uzbierać jak najwięcej gotówki. Niedawno pisaliśmy o pannie młodej, która zaprosiła gości na wesele pod warunkiem, że dadzą jej pieniądze przed ślubem. Podobną prośbę ma ta kobieta. Wymaga, aby przyjaciele podarowali jej w kopercie konkretną kwotę. 

Zobacz także: Siostra panny młodej rezygnuje z jej ślubu. Nie chce płacić 4500 dolarów

Panna młoda odwołała wesele przez swoich przyjaciół. Poszło o pieniądze

Portal kobieta.onet.pl przytoczył wpis panny młodej, która postanowiła odwołać wesele. Jako przyczynę podała zachowanie swoich przyjaciół.

Rozżalona panna młoda swój wpis opublikowała na prywatnym koncie na Facebooku. W ten sposób wiadomość o tym, że poczuła się źle, dotarła do jej przyjaciół. Pojawia się jednak pytanie o to, kto tak naprawdę powinien czuć się nieswojo w tej sytuacji.

Okazuje się bowiem, że panna młoda zaprosiła przyjaciół na wesele, po czym poinformowała ich, że chciałaby, aby podarowali jej w prezencie pieniądze. Główny problem polegał na tym, że gotówka miała zostać wręczona parze młodej przed ślubem - w dodatku zakochani dali konkretne wymogi co do kwoty, jaka miała znaleźć się w kopercie. Panna młoda zażądała, że będzie to 1000 funtów dla niej i 1000 funtów dla jej ukochanego. W ten sposób narzeczonym miał się zwrócić koszt organizacji przyjęcia. 

Zobacz także: Pan młody nie zaprosił mamy na ślub. Był zły, bo dała mu mniej pieniędzy niż jego rodzeństwu

Kazała przyjaciołom zapłacić za jej wesele. Teraz czuje się zawiedziona

Przyjaciele zaczęli odmawiać pannie młodej zasponsorowania jej wesela. W związku z tym kobieta postanowiła zamieścić na Facebooku szczery wpis, w którym zaznaczyła, że przez nich musi odwołać całe przyjęcie. 

Moje serce nie jest już takie samo. Jest zimne jak kamień. Puste. Muszę uciec od tego okropnego społeczeństwa. Po prostu dajcie mi kasę na wesele. Tak trudno jest wesprzeć finansowo przyjaciółkę? Nie będę wam mydlić oczu. Nie będę nawet udawać, że mi na tym nie zależało. To było moje marzenie - napisała. 

Tym samym panna młoda próbowała wpędzić przyjaciół w poczucie winy. Niektórzy z nich skomentowali jej wpis, nie kryjąc oburzenia jej zachowaniem. A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Te pary rozwodzą się częściej niż pozostałe. Problem pojawia się już podczas ślubu

Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: kobieta.onet.pl