Zamknij

Panna młoda odwołała ślub. Jej przyszły mąż okazał się być jej przyrodnim bratem

05.01.2022 09:40
Panna młoda odwołała ślub. Jej przyszły mąż okazał się być jej przyrodnim bratem
fot. SHUTTERSTOCK

Właścicielka salonu sukien ślubnych w Chicago podzieliła się na TikToku nietypową historią dotyczącą jednej z jej klientek. Przyszła panna młoda nie odebrała zamówionej kreacji na czas. Choć początkowo kobieta myślała, że było to spowodowane pandemią koronawirusa, prawda okazała się być o wiele bardziej szokująca.

"Kasias_bridal", jak brzmi jej pseudonim w sieci, to właścicielka salonu sukien ślubnych w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Kobieta jest niezwykle popularna w sieci - jej konto na TikToku obserwują ponad 164 tys. osób. Influencerka co jakiś czas pokazuje obserwatorom wyjątkowe kreacje, a także dzieli się z nimi ciekawymi historiami ze swojej pracy. Pod koniec listopada 2021 roku opisała kolejną nietypową sytuację związaną z jedną z jej klientek.

Zobacz także: To najlepiej oceniana suknia ślubna 2021 roku. W dodatku ma niską cenę

Przyszła panna młoda nie odebrała sukni ślubnej z salonu

Jak opowiedziała tiktokerka, w 2019 roku tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa jej salon w Chicago odwiedziła młoda kobieta. Przyszła panna młoda szukała dla siebie wyjątkowej kreacji i finalnie zdecydowała się zamówić najdroższą z dostępnych sukien ślubnych. Wpłaciła wówczas zaliczkę w wysokości 2,4 tys. dolarów. Pozostałą kwotę miała uiścić przy odbiorze wymarzonego stroju.

Tak się jednak nie stało, ponieważ kobieta nie zjawiła się w salonie w wyznaczonym terminie. Influencerka nie była jednak tym zaskoczona. Pandemia koronawirusa i wprowadzone wraz z nią obostrzenia zmusiły wiele par do zmiany daty ślubu. "Kasas_bridal" była więc przekonana, że przyszła panna młoda nie odebrała sukni z powodu lockdownu.

Właścicielka salonu wielokrotnie próbowała skontaktować się z młodą kobietą, jednak bez skutku. Udało jej się z nią porozmawiać dopiero w listopadzie 2021 roku.

Panna młoda odwołała ślub. Jej przyszły mąż okazał się być jej przyrodnim bratem

Jak relacjonowała influencerka na TikToku, klientka powiedziała, że nie odebrała sukni ślubnej, ponieważ jej ślub został odwołany. 

Dziewczyna poznała swojego narzeczonego na obozie biblijnym, kiedy miała 15 lat. Spotykali się w tajemnicy, aż do jej 19. urodzin, ponieważ rodzina nie pozwalała jej chodzić na randki. Kiedy jej mama usłyszała, że ta chce przywieźć kogoś do domu, wpadła we wściekłość - opisuje właścicielka salonu sukien ślubnych, cytowana przez portal gazeta.pl.

Dodała, że matka dziewczyny na widok jej chłopaka zaczęła histerycznie płakać. Nikt jednak wtedy nie rozumiał, dlaczego zachowuje się w ten sposób.

Zobacz także: Koleżanka nie zaprosiła jej na wesele. Winna była suknia, którą sama dla niej wybrała

Niedługo później okazało się, że przyszła panna młoda jest spokrewniona ze swoim narzeczonym. Jeszcze przed przyjściem na świat dziewczyny, jej matka urodziła syna, którego zostawiła pod opieką ówczesnego partnera. Przyszły mąż kobiety był zatem jej przyrodnim bratem.

Spotykali się przez siedem lat - dodała wzruszona influencerka.

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i welonie
8 Zobacz galerię
fot. SYLWIA FOTEK/REPORTER/East News

RadioZET.pl/gazeta.pl