Zamknij

Panna młoda obcięła włosy w trakcie ślubu. Nagranie z TikToka ma ponad 5 mln wyświetleń

17.01.2022 09:29

Panna młoda pomiędzy ceremonią zaślubin a przyjęciem weselnym postanowiła zaskoczyć męża i zaproszonych gości i poddała się metamorfozie. Druhna mocno skróciła jej długie włosy. Przemianę kobiety uwieczniono na nagraniu, które do tej pory zostało wyświetlone ponad 5 mln razy.

Panna młoda obcięła włosy w trakcie ślubu. Nagranie z TikToka ma ponad 5 mln wyświetleń
fot. SHUTTERSTOCK

Wiele kobiet decyduje się na zakup dwóch sukien ślubnych. Bardziej elegancką zakładają na ceremonię zaślubin, a w drugiej, która najczęściej jest zwiewna i nieco krótsza, bawią się na przyjęciu. Pewna panna młoda postanowiła jednak pójść o krok dalej i zamiast kreacji zmieniła... fryzurę. Kobieta pomiędzy ślubem a uroczystością weselną przeszła totalną metamorfozę i mocno skróciła włosy. Nagranie z tego zdarzenia jest hitem sieci.

Zobacz także: Panna młoda szła do ołtarza przez 10 minut. Wszystko przez to, kto wędrował przed nią

Panna młoda obcięła włosy w trakcie ślubu

Kobieta na swój ślub wybrała długą, jedwabną suknię z wiązaniem na szyi. Ta wyjątkowa kreacja odsłaniała jej ramiona oraz plecy. Wzrok przykuwały także lekko falowane, lśniące włosy. Goście weselni jednak niedługo mogli oglądać pannę młodą w takim wydaniu. Kobieta po ceremonii zaślubin zdecydowała się przejść metamorfozę.

Za jej przemianę odpowiedzialna była Stephanie Lee, która działa w sieci pod pseudonimem "teased.bysteph". To przyjaciółka i druhna panny młodej, a na co dzień właścicielka salonu fryzjerskiego. Kobieta mocno skróciła jej kosmyki. Po przemianie włosy panny młodej sięgały niewiele poniżej linii ramion.

Podczas ślubu przeszła metamorfozę. Nagranie z TikToka ma ponad 5 mln wyświetleń

Metamorfoza panny młodej trwała zaledwie kilka minut, a całe zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu. Film przedstawiający przemianę kobiety został opublikowany na TikToku i błyskawicznie podbił sieć. Do tej pory obejrzano go 5,1 mln razy. 

Zobacz także: Panna młoda obraziła się na druhnę. Wszystko przez męża kobiety, który dostał ataku serca

Niecodzienny pomysł panny młodej podzielił internautów. Część osób jest zachwycona metamorfozą kobiety. Niektórzy nawet napisali, że wideo zainspirowało ich do zmiany fryzury. Innym z kolei ta przemiana nie przypadła do gustu.

Zrobię tak na swoim weselu.
 
Znając mojego męża, pewnie by nawet nie zauważył.
 
Naprawdę nie rozumiem - brzmią komentarze.

A jak wam podoba się taki pomysł?

loader
Tom Cruise i Katie Holmes w okularach przeciwsłonecznych wjeżdżają na motorze na czerwony dywan
10 Zobacz galerię
fot. Fernando Allende / NY Post / Splash/East News

RadioZET.pl