Zamknij

Panna młoda nie zaprosiła na ślub córki kuzynki z ADHD. Internauci są podzieleni

07.09.2021 10:30
Panna młoda nie zaprosiła na ślub córki kuzynki z ADHD. Internauci są podzieleni
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna Brytyjka postanowiła nie zapraszać na swój ślub córki kuzynki z ADHD. Kobieta podzieliła się swoją historią na jednym z internetowych forów, pytając, czy źle zrobiła. Użytkownicy portalu są podzieleni.

Jak podaje portal o2.pl, kobieta kryjąca się pod pseudonimem "strawberrydonuts" podzieliła się swoją ślubną historią na brytyjskim forum skierowanym do rodziców - "Mumsnet". Na odpowiedź internautów nie musiała długo czekać.

Panna młoda nie zaprosiła na ślub córki kuzynki z ADHD

Zaręczona kobieta, organizując swój ślub, postanowiła na liście gości nie umieszczać córki kuzynki. Dziewczynka cierpi na ADHD - zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi. Panna młoda dodała, że jeszcze nie miała okazji jej poznać.

Moja kuzynka ma nowego chłopaka, którego nie widziałam na oczy. Mają razem córkę w wieku około 8 lat. Podobno dziewczynka ma ADHD i nie jest zbyt grzeczna – napisała Brytyjka, cytowana przez o2.pl.

Kobieta wspomniała, że oczywiście jej kuzynka dostanie zaproszenie na ślub z osobą towarzyszącą, ale ma nadzieję, że zabierze ze sobą tylko chłopaka. Autorka wpisu dodała również, że z samą kuzynką także ma bardzo sporadyczny kontakt. Widuje się z nią jedynie na większych spotkaniach rodzinnych, zazwyczaj nie częściej niż raz w roku.

Czuję się źle, nie zapraszając 8-letniej dziewczynki. Ale po pierwsze jej nie znam, a po drugie boję się, że będzie się źle zachowywać. Na weselu pojawi się szóstka innych dzieci z autyzmem lub ADHD, ale znamy je i mam z nimi jakąś relację – podkreśliła kobieta.

Brytyjka na koniec wpisu zwróciła się do innych użytkowników forum z pytaniem, czy dobrze zrobiła. Dodała, że kuzynka dopytuje ją, czy może wziąć na uroczystość córkę. Na odpowiedź internautów nie musiała długo czekać.

Nie zaprosiła na swój ślub dziecka z ADHD. Internauci podzieleni

Wpis spotkał się z żywą reakcją użytkowników portalu. Część jest zdania, że autorka wpisu postąpiła słusznie. Argumentują to tym, że jest to jej własny ślub i powinna podczas niego czuć się jak najlepiej. Ponadto według nich kuzynka zachowuje się bezczelnie, dopytując, czy może wziąć ze sobą córkę.

Pod postem nie zabrakło także nieprzychylnych komentarzy. Niektórzy internauci stwierdzili, że Brytyjka zachowała się bardzo samolubnie i że nie powinna wykluczać dziewczynki z ceremonii.

RadioZET.pl/o2.pl