Zamknij

Panna młoda nie chce zaprosić na wesele babci narzeczonego. Internauci w szoku

13.09.2021 11:29

Jakiś czemu temu przyszła panna młoda na jednym z forów napisała, że nie chce, by na wesele przyszła babcia jej narzeczonego. Jak twierdzi, obecność starszej pani by ją krępowała, a chce się porządnie wybawić. Internauci nie zostawili na kobiecie suchej nitki.

Panna młoda nie chce zaprosić na wesele babci przyszłego męża. Internauci w szoku
fot. SHUTTERSTOCK

Ustalanie listy gości to prawdziwa zmora przyszłych małżonków. Nie zawsze w końcu wiadomo, kogo zaprosić na uroczystość, a z kim jest na tyle słaby kontakt, że brak propozycji nie sprawi zawodu.

Zazwyczaj jednak obowiązkowo wśród uczestników zabawy znajduje się najbliższa rodzina państwa młodych oraz przyjaciele. Jak się okazuje, niektórzy, organizując wesele, chcą odejść od tego schematu. Jedną z takich osób jest 28-latka, która postanowiła na swoje przyjęcie ślubne nie zapraszać babci narzeczonego.

Panna młoda nie chce zaprosić na wesele babci narzeczonego

Przyszła panna młoda swoją historią podzieliła się na popularnym forum internetowym Reddit. 28-latka napisała, że nie chce, żeby na weselu pojawiły się dzieci oraz osoby starsze, w tym babcia jej narzeczonego. 

W przyszłym miesiącu wraz z narzeczonym bierzemy ślub. Wszystko idzie świetnie, ale ostatnio pokłóciliśmy się o obecność jego babci na naszym ślubie. Uznaliśmy, że nie będziemy zapraszać dzieci na wesele, ponieważ chcemy, żeby było ono huczną imprezą dla dorosłych - z tańcem, głośną muzyką i otwartym barem. I z dokładnie tego samego powodu, dla którego nie chcę tam dzieci, nie chcę też jego babci - wyjaśniła panna młoda, cytowana przez portal Gazeta.pl.

Kobieta swoją decyzję argumentuje tym, że na weselu chce się wyszaleć, a przy babci narzeczonego będzie się czuła skrępowana. Ponadto obawia się, że przez większość wieczoru musiałaby dotrzymywać starszej pani towarzystwa, zamiast bawić się z przyjaciółmi. 

Wiem, że to nieuchronnie doprowadzi do tego, że będziemy musieli się nią zajmować, a ja po prostu chcę się upić i wyszaleć z przyjaciółmi - napisała narzeczona, dodając, że oczywiście babcia byłaby zaproszona na sam ślub.

Sama 28-latka nie ma dziadków. 

Nie chce babci pana młodego na weselu. Internauci w szoku

Kobieta, po opublikowaniu swojej historii na forum, znalazła się w ogniu krytyki. Internauci uważają, że 28-latka zachowuje się bardzo egoistycznie i myśli tylko o sobie, nie zwracając uwagi na uczucia przyszłego męża. 

Użytkownicy Reddit napisali, że 98-letnia staruszka z pewnością nie będzie bawiła się na weselu całą noc. W związku z tym panna młoda będzie miała dużo czasu na zabawę z przyjaciółmi. Dodali również, że babcia jej narzeczonego na pewno chciałaby być na uroczystości wnuczka. 

Internauci zauważają także, że jeśli przyszli małżonkowie już mają takie problemy, to prawdopodobnie i później będzie im trudno podejmować wspólne decyzje.

loader

RadioZET.pl/Gazeta.pl