Zamknij

Przyjaciele panny młodej w ostatniej chwili zrezygnowali ze ślubu. Nie zostawiła na nich suchej nitki

23.06.2022 07:40
Panna młoda krytykuje swoich przyjaciół. W ostatniej chwili zrezygnowali z jej ślubu
fot. Shutterstock

Panna młoda została wystawiona przez przyjaciół tuż przed weselem. I choć mają mocne argumenty, trudno się dziwić frustracji tej internautki.

Ślub to wydarzenie, które wymaga czasochłonnych przygotowań i sporych nakładów finansowych. Nic więc dziwnego, że pary dużo wcześniej proszą o potwierdzenie przybycia przez gości. Sale weselne wymagają bowiem podania konkretnej liczby weselników kilka tygodni przed uroczystością. Ta panna młoda też musiała się zdeklarować. Nie spodziewała się jednak, że przyjaciele wbijają jej nóż w plecy. Okazuje się, że w ostatniej chwili zrezygnowali z udziału w przyjęciu. I choć mieli ważny powód, trudno się dziwić frustracji kobiety. Sami zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: Panna młoda odwołała wesele. Wszystko dlatego, że przyjaciele nie chcieli dać jej pieniędzy

Panna młoda krytykuje swoich przyjaciół. W ostatniej chwili zrezygnowali z jej ślubu

Tuż przed weselem zawsze trzeba się spodziewać, że ktoś z gości może jeszcze odwołać swoje przybycie. Nigdy jednak nie sądzimy, że będą to najbliższe nam osoby. 

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu rozgoryczonej panny młodej na forum reddit.com. Kobieta znalazła się w przykrej sytuacji. Okazuje się bowiem, że jej przyjaciele postanowili zrezygnować z udziału w weselu w ostatniej chwili. 

Nasz ślub jest za sześć dni i właśnie dowiedziałam się, że jeden z moich przyjaciół nie może przyjść, ponieważ jego żona ma tego dnia zabieg, bo starają się o dziecko - napisała panna młoda.

Oczywiście jest to sytuacja, którą każda przyjaciółka powinna zrozumieć. Ta para jednak zarezerwowała ten termin w klinice po tym, jak poznała datę ślubu - miało to miejsce aż 16 miesięcy temu. W dodatku panna młoda nie dowiedziała się o tej sytuacji bezpośrednio od swoich przyjaciół.

Zapłaciliśmy już za ich posiłki, a oni nawet nic nam nie powiedzieli - usłyszałam to od kogoś innego - żali się internautom.

Oliwy do ognia dolała inna przyjaciółka panny młodej.

Zobacz także: Siostra pana młodego kazała mu przełożyć wesele. Powód zaskakuje

Przyjaciele sprawili jej przykrość przed weselem. Panna młoda żali się internautom

Okazuje się, że jest jeszcze jedna przyjaciółka panny młodej, która stara się o dziecko. Ona co prawda będzie obecna na weselu, ale nie zamierza pić na nim alkoholu, co także jest niezrozumiałe dla internautki. 

Poszliśmy na ich wesela i byliśmy bardzo podekscytowani, a teraz, gdy zbliża się nasz ślub, wydaje mi się, że nie jest to dla nich priorytetem. To jest do bani, gdy zdajesz sobie sprawę, że nikt nie będzie podekscytowany twoim ślubem - napisała kobieta. 

Internauci są podzieleni w swoich opiniach. Wielu z nich uważa, że panna młoda ma rację, ponieważ odwoływanie swojej obecności na weselu w ostatniej chwili nie jest w porządku. Inni stają w obronie przyjaciół kobiety. Ich zdaniem nie powinna złościć się chociażby na gości, którzy nie chcą pić alkoholu - to ich wybór. A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub. Poszło o jej suknię

Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com