Zamknij

Rodzina panny młodej nie wie, czy powinna pojawić się na ślubie. Wszystko przez niewiernego pana młodego

04.10.2021 13:01

Panna młoda bierze ślub z mężczyzną, który zdradził ją 8 miesięcy przed uroczystością. Zaniepokojona rodzina myśli o zbojkotowaniu wesela.

Pan młody zdradził ukochaną 8 miesięcy przed ślubem. Jej rodzina chce zbojkotować wesele
fot. Shutterstock

Dla większości z nas dobro bliskich jest najważniejsze. Chcemy, żeby czuli się wyjątkowo zwłaszcza w ważnych dla nich chwilach. Do takich z pewnością należy ślub - o ile jest brany z odpowiednią osobą. Ta panna młoda zdecydowała się wybaczyć narzeczonemu zdradę, której ten dopuścił się 8 miesięcy przed ceremonią. Tego nie mogą znieść jej najbliżsi. Całą historią w sieci podzieliła się jej siostra, która miała być druhną na weselu. Teraz sama nie wie, co powinna zrobić w takiej sytuacji. 

Zobacz także: Druhna zaszła w ciążę i nie mieści się w sukienkę. Panna młoda postawiła jej ultimatum

Pan młody zdradził ukochaną 8 miesięcy przed ślubem

Portal dailymail.co.uk przytoczył historię anonimowej kobiety, która opisała niezręczną sytuację, w jakiej się znalazła. Zrobiła to na brytyjskim forum mumsnet.com.

Kobieta miała być druhną na ślubie swojej siostry. Na początku była zachwycona funkcją, jaka została jej powierzona. Do czasu, aż nie dostała od siostry smutnej informacji.

Okazało się, że przyszły pan młody zdradził swoją narzeczoną 8 miesięcy przed ślubem. Jej siostra ruszyła na pomoc wraz z pozostałymi członkami rodziny. Przez około miesiąc pocieszali wystawioną do wiatru kobietę. Tymczasem ona postanowiła dać swojemu ukochanemu drugą szansę. 

To spotkało się z brakiem aprobaty ze strony jej bliskich, którzy są zatroskani jej decyzją. Zastanawiają się, czy powinni w tej sytuacji w ogóle przyjść na wesele.

Zobacz także: Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Zastanawia się, czy przyjść na ślub siostry. Wszystko przez pana młodego

Druhna poprosiła o pomoc internautów. Sama nie wie bowiem, czy powinna okazać wsparcie siostrze, czy jednak pokazać jej, że nie popiera jej decyzji - oczywiście kierując się jej dobrem. 

Dorastając, zawsze myślałam, że jest silna i niezależna, ale czuję się naprawdę rozczarowana decyzją, którą podjęła, by do niego wrócić. Tym bardziej denerwuje mnie udawanie, że nic się nie wydarzyło - napisała sfrustrowana druhna.

Większość internautów jest jednak zgodna, że mimo wszystko powinna pojawić się na ślubie. Niektórzy wręcz krytykują druhnę, że nie myśli o uczuciach siostry w takiej chwili.

Przestań oceniać swoją siostrę i zacznij się przyglądać swojemu zachowaniu.
 
Twoja siostra o tym nie zapomniała. Nigdy nie zapomni. Ale to jej decyzja i będzie cię potrzebować. 
 
Wow, to wszystko dotyczy ciebie i twoich uczuć. Co powiesz na bycie tam dla swojej siostry? Za uśmiechami wciąż kryje się osoba, która potrzebuje rodziny.

Są też tacy, którzy uważają, że w tej sytuacji druhna nie powinna stanąć obok siostry na ślubie, ponieważ nie popiera jej małżeństwa. A jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji? 

Zobacz także: Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. W porę zareagował pan młody

loader

Źródło: dailymail.co.uk