Zamknij

Pan młody zażartował na ślubie. Internauci są podzieleni

27.09.2022 12:00

Pan młody podczas składania przysięgi małżeńskiej postanowił nieco rozluźnić atmosferę. Żart mężczyzny nie wszystkim jednak przypadł do gustu.

Pan młody zażartował na ślubie. Internauci są podzieleni
fot. SHUTTERSTOCK

TikTok to popularna aplikacja internetowa, która zrzesza miliony użytkowników. Można tam znaleźć m.in. porady urodowe, triki przydatne podczas sprzątania, przepisy na smaczne dania, a także filmiki z różnych wydarzeń. Jakiś czas temu na TikToku pojawiło się nagranie z pewnego ślubu, które szybko stało się hitem sieci.

Zobacz także: Ta zasada powinna przyświecać każdej kobiecie udającej się na wesele. Stylistka przed tym przestrzega

Pan młody zażartował na ślubie

Na nagraniu widać parę młodą stojącą przed osobą udzielającą im ślubu, prawdopodobnie urzędniczką państwową. Kobieta pyta mężczyznę, czy bierze Kelsey za żonę. Po tych słowach pan młody prosi o sekundę przerwy, a następnie biegnie do drużbów. Obejmuje bliskich ramieniem i udaje, że się z nimi naradza. Po chwili wraca do urzędniczki i dumnie oświadcza "tak".

Na wideo widać, że panna młoda jest zaskoczona takim obrotem spraw. Szybko jednak na jej twarz wraca uśmiech.

Zobacz także: Poprosili o nietypowe potwierdzenie obecności na weselu. Oczekują przelewu od swoich gości

Żart pana młodego podzielił internautów

Nagranie opublikowane na TikToku obiegło sieć i stało się hitem internetu. Do tej pory obejrzano je ponad 13 mln razy. Użytkownicy aplikacji są jednak podzieleni. Niektórym żart pana młodego bardzo się spodobał. Wiele osób przyznało, że był dobrym pomysłem na rozluźnienie atmosfery. Część kobiet napisała nawet, że same chciałyby, żeby ich mąż zrobił coś podobnego na ślubie.

Nie wszyscy jednak mają podobne zdanie. Niektórzy uważają, że żart pana młodego był niestosowny. Inni dodali, że na miejscu kobiety po słowach "sekunda" przeżyliby zawał.

Dla rozluźnienia sytuacji myślę, że pomysł super.

 

Chcę tak!

 

Wiem, że to żart, ale popłakałabym się - brzmią komentarze pod filmem.

A wy co sądzicie o zachowaniu pana młodego?

loader
Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

RadioZET.pl