Zamknij

Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Panna młoda wzięła ślub z... jednym z gości

20.05.2021 10:09

Choć brzmi to jak scenariusz filmu, to ta historia wydarzyła się naprawdę. Gdy mężczyzna nie zjawił się na własnym ślubie, rodzina panny młodej - zamiast odwołać wydarzenie - postanowiła znaleźć jej nowego wybranka wśród zaproszonych na uroczystość gości.

Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Panna młoda wzięła ślub z... jednym z gości
fot. SHUTTERSTOCK

Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce w zeszłą niedzielę (16 maja) w Kanpur, największym mieście stanu Uttar Pradesh położonym w północnych Indiach.

Pan młody nie zjawił się na ślubie, więc panna młoda wyszła za jednego z gości

Przyszli małżonkowie mieli wziąć udział w ceremonii "varmali", która polega na wymianie girland ślubnych. Mężczyzna jednak nie pojawił się na uroczystości. Początkowo rodziny wybranków myślały, że pan młody miał jakiś wypadek i dlatego nie udało mu się dotrzeć na czas. Szybko jednak okazało się, że prawda jest zupełnie inna. Mężczyzna zwyczajnie uciekł w znane tylko sobie miejsce. 

Aby uspokoić rodzinę kobiety, jeden z zaproszonych przez niedoszłego pana młodego gości, zasugerował, żeby nie odwoływać ceremonii, tylko znaleźć nowego kandydata na męża. Rodzina panny młodej bardzo entuzjastycznie podeszła do tego pomysłu i szybko znalazła zastępstwo za uciekiniera. Przy kobiecie stanął... jeden z kawalerów zaproszonych na ślub.

Choć uroczystość odbyła się zgodnie z planem - zmienił się tylko pan młody - to i tak sprawa została zgłoszona na policję. Rodzina kobiety domaga się teraz odszkodowania. Z kolei rodzice niedoszłego pana młodego zaapelowali do funkcjonariuszy o wszczęcie poszukiwań ich syna.

loader

Sprawdź, jakie są najlepsze sukienki na ślub cywilny.

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl