Zamknij

Pan młody trafił do szpitala w dniu wesela. Nie uwierzycie, z kim bawiła się jego wybranka

26.07.2022 12:17

Pewien mężczyzna miał ciężkie zatrucie pokarmowe i w dniu swojego wesela trafił do szpitala. Para jednak postanowiła nie odwoływać przyjęcia. Zamiast tego panna młoda wybrała się na imprezę z... manekinem.

Pan młody trafił do szpitala w dniu wesela. Nie uwierzycie, z kim bawiła się jego wybranka
fot. SHUTTERSTOCK

Wesele to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chce, żeby ten wyjątkowy dzień przebiegł dokładnie tak, jak sobie to wymarzyła. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, a życie - jak wiadomo - lubi zaskakiwać. Tak też było w przypadku tych państwa młodych. Jak podaje portal gazeta.pl, mężczyzna w dniu swojego wesela trafił do szpitala, a jego wybranka poszła na przyjęcie z manekinem.

Zobacz także: Druhna zrobiła coś przerażającego. Przez to panna młoda wyrzuciła ją ze ślubu

Pan młody trafił do szpitala w dniu wesela

Ta para młoda od początku miała pod górkę. Kiedy Christine i Gannon wyznaczyli już datę ślubu i wesela, wybuchła pandemia koronawirusa. Finalnie postanowili złożyć przysięgę małżeńską w gronie najbliższych, a przyjęcie zorganizować w innym terminie. Niestety tydzień przed imprezą panna młoda uzyskała pozytywny wynik na COVID-19, a więc po raz kolejny data wesela została przesunięta.

To jednak nie był koniec ich kłopotów. Kiedy przyszedł dzień przyjęcia, Gannon zaczął się źle czuć. Mężczyzna dwie godziny przed rozpoczęciem wesela trafił do szpitala. Okazało się, że ma ciężkie zatrucie pokarmowe. Para jednak postanowiła nie odwoływać imprezy po raz trzeci. Zamiast tego zdecydowała się na nietypowe rozwiązanie.

Zachorował w dniu swojego wesela. Nie uwierzycie, z kim bawiła się jego wybranka

Christine w rozmowie z portalem people.com powiedziała, że jeden z właścicieli sali weselnej wpadł na pomysł "Gannona na patyku". Na drążek na kółkach założono męską marynarkę. Z kolei u góry przymocowany był iPad ze zdjęciem twarzy pana młodego.

Początkowo planowano, że panna młoda tylko wejdzie na przyjęcie z manekinem, by zachęcić gości do zabawy. Jednak w miarę upływu godzin bliscy pary coraz częściej podchodzili do "Gannona", bawiąc się z nim i robiąc sobie zdjęcia.

Cała sytuacja była naprawdę zabawna. Szkoda, że przegapiłem ten wspaniały dzień z żoną, ale wiem, że w przyszłości będzie ich o wiele więcej - powiedział pan młody.

A wy co sądzicie o "Gannonie na patyku"? Fajny pomysł?

Zobacz także: Wedding plannerka zdradza, jakich rzeczy nie należy zakładać na czyjś ślub. To nie tylko biel

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl/gazeta.pl/people.com