Zamknij

Pan młody w spranej koszulce na własnym weselu. "Wygląda na to, że nie chce się żenić"

27.09.2021 13:39
Pan młody przyszedł na wesele w spranej koszulce. Internauci go skrytykowali
fot. Shutterstock

Goście weselni zawsze zachwycają się parą młodą. W tym wypadku byli jednak w szoku - pan młody na przyjęciu zjawił się w krótkich spodniach i t-shircie.

Dzień ślubu zawsze jest wyjątkowy dla pary młodej. Narzeczeni podczas przygotowań przykładają dużą wagę do swoich stylizacji. Panny młode poszukują wymarzonej sukni ślubnej, a ich ukochani próbują wybrać idealny strój spośród wielu modeli garniturów i smokingów. Zdarzają się jednak i tacy panowie, którzy przykładają do tego znacznie mniejszą wagę. W sieci pojawiło się zdjęcie pana młodego, który na swoim weselu pojawił się w... krótkich spodenkach i spranym t-shircie z nadrukiem. Mocno kontrastował ze swoją ukochaną.

Zobacz także:  Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Panna młoda wzięła ślub z... jednym z gości

Przyszedł na własne wesele w krótkich spodniach i t-shircie

Portal dailymail.co.uk dotarł do wpisu jednego z internautów na forum reddit.com. Mężczyzna opublikował zdjęcie w zakładce "Wedding Shaming". Ta fotografia wprawiła wszystkich internautów w zdumienie.

Obrazek przedstawia parę młodą, która wspólnie kroi szablą zjawiskowy tort weselny. Panna młoda ma na sobie olśniewającą, białą suknię o kroju księżniczki. Do tego dobrała elegancką biżuterię. Jej wybranek natomiast... zupełnie do niej nie pasuje.

Stojący obok mężczyzna ma na sobie szturmówki sięgające za kolana. Do tego dobrał czarny t-shirt z kolorowym nadrukiem. Trzeba przyznać, że jest to niecodzienny strój jak na pana młodego. 

Internauci są w szoku. Nie mogą uwierzyć, że ktoś jest w stanie założyć coś takiego na własny ślub. 

Zobacz także:  Mama pana młodego zaprosiła na wesele swoich przyjaciół. Panna młoda nie wie, co zrobić

Pan młody przyszedł na wesele w spranej koszulce. Internauci go skrytykowali

W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się słowa krytyki w kierunku pana młodego. Zdaniem wielu internautów mężczyzna wygląda, jakby nie chciał brać ślubu z tą kobietą. 

Wygląda na to, że nie chce się żenić. 

 

Nie szanuje cię na tyle, żeby założyć przyzwoite ubranie, a ty dalej się z nim żenisz? 

 

Jeżeli twój partner nie chce cię poślubić tak jak ty jego, po prostu tego nie róbcie - piszą internauci. 

Niektórzy postanowili jednak stanąć w obronie mężczyzny i stwierdzili, że pewnie przebrał się po ślubie. Mimo tego taki strój nie przystoi panu młodemu. 

Zobacz także:  Zaprosili na wesele psy zamiast dzieci. Para młoda w ogniu krytyki

Źródło: dailymail.co.uk