Zamknij

Pan młody odwołał podróż poślubną. Nie wytrzymał tego, co zrobiła mu żona

08.06.2022 09:21

Dla tych państwa młodych miesiąc miodowy zamienił się w koszmar. Świeżo upieczony małżonek na chwilę przed wyjazdem w podróż poślubną pokłócił się z żoną i w ostatniej chwili odwołał wycieczkę.

Pan młody odwołał podróż poślubną. Nie wytrzymał tego, co zrobiła mu żona
fot. SHUTTERSTOCK

Miesiąc miodowy to dla wielu par jeden z najpiękniejszych okresów w życiu. Zakochani spędzają wówczas czas tylko we dwoje, ciesząc się swoim towarzystwem. I choć z założenia podróż poślubna powinna być istną sielanką, to jednak czasem romantyczny wyjazd może zamienić się w koszmar. Tak też było w przypadku tych państwa młodych, którzy na niedługo przed wycieczką mocno się pokłócili.

Zobacz także: Jaki jest najlepszy wiek na ślub? Te pary najrzadziej się rozwodzą

Pan młody odwołał podróż poślubną. Nie wytrzymał tego, co zrobiła mu żona

Historię tych nowożeńców opisał portal wp.pl. Świeżo upieczony małżonek podzielił się nią na popularnym forum internetowym Reddit. Jak zdradził, w trakcie pakowania się na miesiąc miodowy, znalazł zdjęcia ze swojego ślubu. Szybko zorientował się, że na żadnym nie ma jego syna z poprzedniego małżeństwa. Dla mężczyzny był to szok, ponieważ żona nigdy nie mówiła mu, że nie akceptuje chłopca. 

Postanowił więc skontaktować się z fotografem, by zapytać, dlaczego wyciął jego syna ze zdjęć. Ten odpowiedział, że zrobił to na polecenie jego żony. Mężczyzna natychmiast wszczął awanturę z Natalie. Kobieta wyjaśniła, że chciała, by na zdjęciach byli tylko oni. Pan młody nie uwierzył jednak żonie, ponieważ inni członkowie rodziny nie zostali wycięci z fotografii. Natalie powiedziała, że są to nieistotne szczegóły i nie ma zamiaru się o nie kłócić. Dodała też, że wciąż ma zdjęcia ze ślubu, których nie oddała jeszcze do obróbki.

Wycięła syna męża ze ślubnych zdjęć

Mężczyzna nadal był zły na partnerkę. Postanowił więc poradzić się swojej teściowej. 

Napisała mi SMS-a, że Natalie nie chciała wykluczyć mojego syna, a ja powinienem wiedzieć, że jako panna młoda musiała czuć się przytłoczona, więc powinienem być dla niej wyrozumiały - napisał na Reddicie, cytowany przez portal wp.pl.

Słowa teściowej nie przekonały pana młodego. Finalnie mężczyzna postanowił odwołać podróż poślubną. Nie chciał spędzać kolejnych dni z kobietą, która potraktowała jego syna w taki sposób.

Zobacz także: Chce zabronić siostrze narzeczonego przyjść na ich ślub. Powód jest zaskakujący

loader
Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

RadioZET.pl/wp.pl