Zamknij

Oświadczył się jej w Dubaju i planował z nią ślub. Przed weselem rozpłynął się w powietrzu

26.05.2022 11:51

Nie jest łatwo zostać porzuconym przed ślubem. Zwłaszcza gdy miłość naszego życia znika bez słowa i nie mamy z nią kontaktu. To przytrafiło się tej tiktokerce.

Oświadczył się w Dubaju, planował ślub, a potem zniknął. Została ofiarą ghostingu
fot. Shutterstock

Wydawać się może, że gdy się z kimś zaręczamy, znamy tę osobę na wylot. Czasami jednak pozory mylą, a my możemy poznać drugie oblicze człowieka po wielu latach. Przekonała się o tym ta tiktokerka. Ukochany oświadczył się jej w romantycznych okolicznościach w Dubaju. Następnie zaczęli planować bajkowy ślub. Tiktokerka nie mogła doczekać się tej chwili, podobnie jak każda panna młoda. Doświadczyła jednak czegoś, co większości z nas nie śniło się nawet w największych koszmarach.

Zobacz także: Rozstał się z narzeczoną tuż przed ślubem. Powodem była jej zazdrość o jego siostrę

Oświadczył się w Dubaju, planował ślub, a potem zniknął. Została ofiarą ghostingu

W dzisiejszych czasach wiemy już, że są różne rodzaje przemocy psychicznej wobec kobiet. Wiele z nich spopularyzował internet oraz randkowanie przez aplikacje. Jednym z tego typu zjawisk jest ghosting, którego doświadczyła tiktokerka @beautybyartrice.

Kobieta podzieliła się z internautami przykrą historią, która spotkała ją kilka tygodni przed ślubem. Myślała, że znalazła mężczyznę swojego życia. Facet oświadczył jej się podczas ich romantycznej podróży do Dubaju. Następnie planowali piękny ślub. Kilka tygodni przed ceremonią ślad po jej narzeczonym zaginął.

Mężczyzna jakby rozpłynął się w powietrzu. Przestał odbierać od niej telefony. Nie była w stanie się z nim skontaktować. Dowiedziała się tylko, że nic złego mu się nie stało, ponieważ udało jej się porozmawiać z członkami jego rodziny. Na nic to się jednak zdało. Facet przepadł bez śladu.

Zobacz także: Wiesz, że strach przed ślubem ma swoją nazwę? Takie obawy spotykane są coraz częściej

Jej narzeczony zniknął tuż przed ślubem. Całkowicie straciła z nim kontakt

Jest to typowy przypadek ghostingu, czyli przemocy psychicznej polegającej na umawianiu się z drugą osobą, tworzeniu szczęśliwej relacji, a następnie... całkowitym znikaniu z jej życia. Internauci są poruszeni historią tiktokerki. Postanowili wesprzeć ją w komentarzach.

On nie był wart twojego czasu kochanie!

 

Zrobił ci przysługę. 

 

Obdarzył się wolnością odnalezienia prawdziwej miłości - piszą komentujący. 

A wam przytrafiło się kiedyś coś podobnego? 

Zobacz także: Nowy niebezpieczny trend w randkowaniu! Czym jest caspering?

loader
Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok