Zamknij

Ojciec panny młodej chce zabrać nową partnerkę na ślub. Jego córka postawiła warunki

17.05.2022 12:50
Ojciec panny młodej ma nową partnerkę, a jej mama nie chce jej na ślubie. Kobieta stawia warunki
fot. Shutterstock

Ta panna młoda zaprosiła na wesele swoich rodziców, którzy są po rozwodzie. Największym problemem jest partnerka ojca, z którą ten chce przyjść na przyjęcie.

Niesnaski pomiędzy byłymi małżonkami często wpływają na ich dzieci. Chwile napięcia pojawiają się zwłaszcza przy ważnych wydarzeniach, gdy powinni być obecni oboje rodzice. Tak jest w przypadku ślubu. Ta panna młoda stanęła między młotem a kowadłem, ponieważ chce zaprosić zarówno mamę, jak i tatę na wesele. Problem polega jednak na tym, że jej ojciec ma już nową żonę, która nie jest mile widziana na przyjęciu. Panna młoda postanowiła ją zaprosić, ale... postawiła pewne warunki.

Zobacz także: Zaprosiła na swój ślub ojca z nową dziewczyną. Pożałowała, gdy zobaczyła jej sukienkę

Ojciec panny młodej ma nową partnerkę. Jej mama nie chce jej na ślubie

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu rozżalonej panny młodej na forum reddit.com. Kobieta próbuje być w porządku zarówno wobec swojego taty, jak i wobec swojej mamy, w związku z czym teraz znalazła się w kłopotliwej sytuacji.

Panna młoda najpierw przedstawiła internautom swoje dzieciństwo. Okazuje się, że jej rodzice nigdy nie okazywali sobie uczuć. Jej tata chodził przygnębiony i kilka razy prosił mamę o rozwód, ale ta się nie zgadzała. Dopiero gdy ich młodsza córka skończyła 18 lat, ich ojciec zostawił matkę dla innej, dużo młodszej kobiety. 

Nienawidzę jej za to, że jest drugą kobietą mojego ojca, i dlatego, że moja mama jest dziś tak niepewna siebie - napisała panna młoda.

Mimo tego kobieta czuje się zobowiązana, żeby zaprosić ojca z nową żoną. Jej mama ma z tym jednak duży problem. Obwinia córkę o to, że zaprosiła nową partnerkę ojca na swoje wesele. Tym samym panna młoda zdecydowała się postawić pewne warunki.

Zobacz także: Były mąż chce dostać zaproszenie na jej ślub. Nie uwierzycie, co zrobił

Powiedziała ojcu, że jego nowa kobieta może przyjść z nim na ślub, jeśli spełni warunki dotyczące ubioru

Panna młoda dała ojcu wskazówki co do tego, jak jego nowa żona ma zachowywać się na weselu. Przede wszystkim chodzi o jej stylizację. Poprosiła, żeby kobieta założyła ciemny i w miarę prosty strój, dzięki któremu nie będzie konkurować z jej mamą. Oprócz tego ma się nie pojawiać na zdjęciach ślubnych. To wszystko spotkało się jednak z oporem ze strony taty - stwierdził bowiem, że jego córka jest niesprawiedliwa i nie liczy się z jego uczuciami. 

To, że przez jedną noc nie będzie najpiękniejszą kobietą w pokoju, jej nie zabije. Mój tata i tak nadal sądzi, że jestem niewrażliwa - napisała panna młoda. 

Internauci stają w obronie ojca panny młodej. Ich zdaniem to matka postawiła ją w niezręcznej sytuacji. A co wy sądzicie o tym wszystkim? 

Zobacz także: Teściowa wysłała jej zdjęcie swojej sukienki na wesele. Będzie wyglądać jak panna młoda

Joanna Przetakiewicz w skórzanej kurtce i Rinke Rooyens w czarnym golfie z pieskiem na pokazie La Mani
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com