Zamknij

Opowiedzieli na TikToku o zasadach w swoim małżeństwie. Zalała ich fala krytyki

07.11.2022 12:30

Młode małżeństwo z Teksasu pokazało na TikToku, w jaki sposób zbudować szczęśliwy związek. Metody zaproponowane przez Jadena i Andy wzbudziły jednak ogromne kontrowersje.

TikTok/@jadenandandy
fot. TikTok

W jakim stopniu powinniśmy ufać swojemu małżonkowi? Według pary TikTokerów prowadzących profil o nazwie jadenandandy - niemal wcale. Nowożeńcy ustalili zasady obowiązujące w ich relacji. Gdy opowiedzieli o nich innym ludziom, nikt ich nie zrozumiał. Zaprezentowali więc swój pomysł w sieci. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki.

Zobacz także: Miała być świadkową na ślubie przyjaciółki. Odbiła jej pana młodego i sama za niego wyszła

Opowiedzieli na TikToku o zasadach w swoim małżeństwie. Zalała ich fala krytyki

Wielu ludzi sądzi, że podstawą udanego związku jest zaufanie do partnera. Jeśli go nie posiadamy, jesteśmy podejrzliwi i na każdym kroku wypatrujemy zdrady. Nie mamy wtedy szansy stworzyć dobrej atmosfery w relacji.

Jaden i Andy, nowożeńcy z Teksasu, uważają jednak inaczej. Wprowadzili do swojego związku określone zasady. Niedawno przedstawili ja na TikToku, twierdząc, że często spotykają się przez to z niezrozumieniem. Oni sami sprawiają jednak wrażenie, jakby dobrze się czuli w swojej relacji.

Pierwszą zasadą w ich małżeństwie jest to, że korzystają z aplikacji, która pozwala im namierzyć siebie nawzajem. Zawsze wiedzą, gdzie aktualnie się znajdują. Oprócz tego nigdy nie spotykają się sam na sam z osobami odmiennej płci. Dzielą się również wszystkimi hasłami i nie mają przed sobą tajemnic.

Nowożeńcy ustalili dziwaczne reguły małżeństwa. Internauci: "Toksyczne"

Według pary TikTokerów przyjęcie podobnych zasad w relacji oznacza pełne zaufanie. Jednak internauci zinterpretowali ich podejście zupełnie inaczej. Ich zdaniem Jaden i Andy kontrolują siebie nawzajem - każde z nich podejrzewa partnera o najgorsze. Gdyby tak nie było, nie musieliby pozbawiać się prywatności.

Pod nagraniem TikTokerów znalazło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Internauci nie zostawili na nowożeńcach suchej nitki:

To jest toksyczne.
 
Widać, że wcale sobie nie ufacie.
 
Nie da się w ten sposób zbudować zdrowej relacji.
 
Ktoś was wcześniej zranił? - czytamy.

Być może zakochani z czasem dojdą do wniosku, że wcale nie muszą się martwić o potencjalną zdradę. Wiele osób uważa jednak, że postępując w podobny sposób, wystawiają swój związek na poważną próbę. A wy co o tym myślicie?

loader

Zobacz także: Pochwalił się swoim związkiem i zalała go fala krytyki. Chodzi o wygląd żony

Gwiazdy, które przyjaźnią się z byłymi partnerami. Udowadniają, że to możliwe [GALERIA]