Zamknij

Czekała na oświadczyny ukochanego. Nie wiedziała, że od roku ma przy sobie pierścionek

22.02.2021 09:40

Mężczyźni mają różne sposoby na oryginalne oświadczyny. Ta dziewczyna nawet nie przypuszczała, że od roku nosi pierścionek zaręczynowy przy sobie.

Para całuje się i prezentuje pierścionek zaręczynowy na dłoni
fot. Shutterstock

Zaręczyny to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Mężczyźni dwoją się i troją, żeby oświadczyny były wyjątkowe i przypadły do gustu ich wybranki. Ten pan jednak przeszedł samego siebie. Postanowił zrobić ukochanej prawdziwą niespodziankę. Czegoś takiego z pewnością się nie spodziewała. Australijczyk o imieniu Terry przygotował ręcznie robiony naszyjnik, który podarował ukochanej na rocznicę związku. Nie była to jednak byle jaka ozdoba. Po upływie wielu miesięcy okazało się, że... naszyjnik skrywał w sobie pierścionek zaręczynowy.

Zobacz także: Chcesz oświadczyć się ukochanej? Zobacz, co powiedzieć, żeby ona ci nie odmówiła

Nosiła pierścionek zaręczynowy przez rok i o tym nie wiedziała

Kobiety często nie mogą doczekać się oświadczyn ukochanego. Australijka Anna również ich wyczekiwała, jednak szczęście okazało się być bliżej, niż mogła to sobie wyobrazić.

Jej ukochany Terry postanowił się oświadczyć już po roku związku, ale Anna o tym nie wiedziała. Pierścionek był bowiem ukryty w specjalnym naszyjniku.

Zawsze podobały mi się prezenty, o których wartości właściciele dowiadywali się po latach - opowiadał Terry w rozmowie z "People". 

W związku z tym mężczyzna podarował ukochanej na rocznicę związku ręcznie robiony naszyjnik. Przez ponad rok Anna nosiła go wszędzie. Kilka razy omal nie stracili cennej ozdoby.

Były sytuacje, kiedy naprawdę się martwiłem. W pewnym momencie myślałem, że wymieni go z kowalem na targu (jemu podobał się naszyjnik, a ona była zachwycona jego pracami). Na szczęście nie musiałem wybijać jej tego z głowy - wspominał Terry w rozmowie z mediami. 

Półtora roku po podarowaniu naszyjnika Terry zabrał ukochaną w podróż do Szkocji. Tam postanowił oficjalnie się oświadczyć. Reakcja Anny była najlepsza.

Czekaj... Był tam przez cały czas?! Mogłam go zgubić, idioto - Terry wspominał jej słowa w filmie, który opublikował na YouTubie.

Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć moment ich zaręczyn. To naprawdę wzruszająca historia. 

Zobacz także: Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd. Kobiety chcą mieć identyczne

loader

Wielka miłość może prowadzić do pochopnych decyzji, w tym do szybkich zaręczyn. Te gwiazdy kilka razy decydowały się na ten krok. To zaręczynowe rekordzistki.

Źródło: People.com