Zamknij
Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
  • Sarah Jessica Parker Metthew Broderick Sarah Jessica Parker i Metthew Broderick
  • Kristin Bell i Dax Shepard Kristin Bell i Dax Shepard
  • Wiśniewski i Mandaryna Mandaryna i Michał Wiśniewski
  • 8 Zobacz
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS

Te znane pary zaskoczyły swoimi ślubami. Niektóre ceremonie były niespodziewane, a jeszcze inne bardzo oryginalne. Zobaczcie, kto miał nietypową uroczystość.

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu wszystkich zakochanych - w tym znanych par. Każdy zatem chce, żeby było wyjątkowe i niezapomniane. Niektóre gwiazdy dwoją się i troją, żeby ich ceremonia była oryginalna. Wiele popularnych osób decyduje się na nietypową uroczystość też ze względu na to, żeby jak najdłużej utrzymać ją w sekrecie. Również te znane pary miały swoje powody, żeby zorganizować nietypowy ślub. Ich ceremonie, a także stroje były oryginalne.

Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie

Wśród gwiazd, które miały nietypowe ceremonie ślubne, przodują dwie popularne aktorki - Kristen Bell i Sarah Jessica Parker. Pierwsza z nich poślubiła swojego ukochanego w małym urzędzie stanu cywilnego w Beverly Hills. Ta skromna uroczystość kosztowała ją zaledwie 142 dolary. 

Sarah natomiast wyszła za mąż za Matthew Brodericka w czarnej sukni o kroju księżniczki. Ich ceremonia była niespodziewana, a goście, którzy pojawili się na uroczystości, byli przekonani, że aktorka zaprosiła ich na drinka. 

Taką niespodziankę swoim gościom zrobiła także Doda. Gdy wychodziła za Emila Stępnia, zaprosiła swoich gości do Hiszpanii na wakacje. Dopiero na miejscu dowiedzieli się, że przybyli na ślub gwiazdy. Mimo wszystko to nie wesele Dody jest najbardziej oryginalną ceremonią w polskim show-biznesie. Do dziś nikt nie przebił bowiem Michała Wiśniewskiego, który poślubił Mandarynę w lodowej kaplicy w szwedzkiej części Laponii

Zobaczcie, czym jeszcze zaskoczyły nas śluby gwiazd. 

Zobacz także: Najbardziej spektakularne śluby gwiazd w ostatnich latach. Zrobiły na nas wrażenie