Zamknij

Zobaczyła po kryjomu pierścionek zaręczynowy i się przeraziła. Czegoś takiego się nie spodziewała

23.08.2021 11:30
Nie spodobał jej się pierścionek zaręczynowy. Prosi internautów o radę
fot. Shutterstock

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria na całe życie, więc powinien nam się podobać. Tej kobiecie jednak nie odpowiada i nie wie, jak to powiedzieć ukochanemu.

Pierścionek zaręczynowy to specyficzny rodzaj biżuterii, który ma być dla nas pamiątką na całe życie. Po to mężczyźni inwestują w odpowiedni model błyskotki, żebyśmy my mogły ją z dumą nosić i prezentować wszystkim. Niekiedy jednak zdarza im się zaliczyć wpadkę przy jej doborze. I choć nie robią tego celowo, może to postawić nas w głupiej sytuacji. Właśnie taka historia przytrafiła się tej internautce. Kobieta przez przypadek znalazła pierścionek zaręczynowy i jest nim rozczarowana. Nie wie jednak, jak zakomunikować to swojemu ukochanemu.

Zobacz także: Czekała na oświadczyny ukochanego. Nie wiedziała, że od roku ma przy sobie pierścionek

Nie spodobał jej się pierścionek zaręczynowy. Prosi internautów o radę

Portal dailymail.co.uk opisał historię internautki, która anonimowo podzieliła się swoim problemem na forum reddit.com. Okazuje się, że przez przypadek znalazła ona pierścionek zaręczynowy, który teraz spędza jej sen z powiek. 

27-letnia kobieta oglądała film na tablecie swojego ukochanego, gdy nagle dostała powiadomienie o e-mailu pt. "płatność za pierścionek zaręczynowy". Zaciekawiona kliknęła tę wiadomość, czego od razu pożałowała - nie tylko ze względu na czytanie prywatnej korespondencji jej partnera. 

Mężczyzna zaprojektował dla niej wyjątkowy pierścionek zaręczynowy. Jego oryginalność polega jednak na ciekawym doborze kolorów - kamienie są bowiem zielone i czerwone. Przyszłej narzeczonej od razu skojarzyły się z Bożym Narodzeniem. Spanikowana kobieta poprosiła o radę internautów. 

Jestem w szoku - od dwóch miesięcy projektuje pierścionek na zamówienie. Wyraźnie ma on wartość sentymentalną, włożył w to tak wiele pracy, a ja jestem onieśmielona i bardzo wdzięczna. Ale... wstyd mi przyznać, że po prostu mi się on nie podoba - przyznała kobieta na forum. 

Zapytała też internautów, czy może poprosić go o anulowanie zamówienia i nie będzie mu przykro. Zdaniem większości powinna jak najszybciej szczerze porozmawiać z ukochanym, zanim ten straci pieniądze na nietrafioną błyskotkę. 

Czerwone i zielone kamienie brzmią jak naprawdę zły pomysł. 

 

Ta kombinacja kolorów zawsze będzie należeć do Bożego Narodzenia. 

 

Jedna niezręczna rozmowa jest warta pierścionka, który naprawdę będziesz chciała nosić - piszą internauci. 

A co wy myślicie o całej tej sytuacji? 

Zobacz także: Oto najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2021 roku. Wybierz ten idealny

Co zrobić, gdy nie podoba nam się pierścionek zaręczynowy?

Nie warto obwiniać partnera o zły dobór pierścionka zaręczynowego. Mężczyźni czasami po prostu nie zdają sobie sprawy, że to, co wydaje im się fajne, w rzeczywistości może nie pasować do naszego stylu. Warto zatem wcześniej dać im wskazówki dotyczące pierścionka zaręczynowego. A co, jeżeli mimo wszystko dostaniemy nie taką błyskotkę, jakiej byśmy oczekiwały?

Najgorsze, co możemy zrobić, to siedzieć cicho i męczyć się z takim pierścionkiem lub... w ogóle go nie nosić. Są bowiem takie kobiety, które znajdują wymówkę, żeby nie zakładać biżuterii na palec. Wówczas jednak sprawiamy jeszcze większą przykrość naszym ukochanym. Lepiej szczerze z nimi porozmawiać i wymienić pierścionek na taki, który będzie nam odpowiadał. Z pewnością wówczas będą szczęśliwi, że chcecie go nosić. 

Zobacz także: Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy? A co po ślubie?

Źródło: dailymail.co.uk/reddit.com