Zamknij

Nie potrafili zdecydować, jakie nazwisko przyjąć po ślubie. Para młoda znalazła nietypowe rozwiązanie

19.05.2022 09:16

Pewna para młoda nie mogła dogadać się w kwestii tego, jakie nazwisko przyjąć po ślubie. W końcu postanowiła rozstrzygnąć to w bardzo nietypowy sposób.

Nie potrafili zdecydować, jakie nazwisko przyjąć po ślubie. Para młoda znalazła nietypowe rozwiązanie
fot. SHUTTERSTOCK

Zmiana nazwiska po ślubie to temat, który budzi wiele emocji. Choć przyjęło się, że to panna młoda przyjmuje nazwisko męża, to jednak w dzisiejszych czasach coraz więcej par odchodzi od tej tradycji. Zdarza się, że kobiety decydują się na łączone nazwiska lub zostają przy panieńskim. Czasem też to mężczyzna przyjmuje nazwisko żony. Możliwości jest naprawdę sporo, dlatego wiele par ma problem z podjęciem decyzji w tej sprawie. Tak też było w przypadku tych państwa młodych, którzy postanowili rozstrzygnąć tę sporną kwestię w bardzo nietypowy sposób.

Para młoda nie potrafiła zdecydować, jakie nazwisko przyjąć po ślubie

Tę niezwykłą historię przytoczył portal newsweek.com. Jakiś czas temu do sieci trafiło krótkie nagranie ze ślubu, które błyskawicznie stało się viralem. Na filmie widać parę młodą stojącą przed mężczyzną, który najpewniej udzielał im ślubu. Kobieta ma na sobie dopasowaną suknię, a jej ręce przykrywa biały szal. Pan młody natomiast ubrany jest w ciemny garnitur, zaś jego szyję zdobi elegancki krawat.

W pewnym momencie urzędnik bierze monetę i podrzuca ją do góry. Okazuje się, że w ten sposób świeżo upieczeni małżonkowie postanowili rozstrzygnąć sporną kwestię dotyczącą tego, czyje nazwisko przyjmą po ślubie. Na nagraniu widać, że wynik rozbawił państwa młodych.

Zobacz także: Mały chłopiec zakłócił ceremonię ślubną. Internauci są rozbawieni

Twoi znajomi decydują, czyje nazwisko przyjmują, rzucając monetą przy ołtarzu - brzmi napis wyświetlony na nagraniu.

Autorka nagrania w kolejnym wideo zdradziła, że rzut monetą zadecydował, że para młoda przyjmie nazwisko mężczyzny. 

Rzut monetą zadecydował, jakie nazwisko przyjmują po ślubie. Wideo jest hitem sieci

Nagranie ze ślubu natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory obejrzano je ponad 1,8 mln razy. Wielu użytkowników serwisu napisało, że takie rozwiązanie jest bardzo sprawiedliwe. Inni przyznali, że pomysł z monetą jest wspaniały. Jedna z tiktokerek natomiast poszła o krok dalej i zdradziła, że wideo zainspirowało ją do pozostawienia kwestii zmiany nazwiska po ślubie losowi.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Teściowa zabroniła jej korzystać z wózka inwalidzkiego na ślubie. Ukochany nie stanął w jej obronie

loader
Gwiazdy, które się rozstały, a dziś są już po ślubie. Dały sobie drugą szansę
10 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl/newsweek.com