Zamknij

Nie chce być druhną siostry, bo ta ma za duże wymagania. Teraz nie dostała zaproszenia na ślub

21.07.2022 12:07

Pożaliła się internautom, że nie dostała zaproszenia na ślub swojej siostry. Wszystko dlatego, że nie chciała zostać jej druhną. Miała swoje powody.

Nie dostała zaproszenia na ślub siostry, bo nie chce być jej druhną. Panna młoda ma duże wymagania
fot. Shutterstock

Każdy, kto posiada rodzeństwo, doskonale wie, że nie zawsze łatwo się z nim dogadać. Oczywiście z reguły bardzo kochamy siostry lub braci, jednak to też z nimi zazwyczaj najbardziej się kłócimy. Znamy się bowiem na wylot i wiemy, jak uderzyć w czuły punkt. Boleśnie przekonała się o tym ta kobieta. Nie spodobały jej się wymagania siostry odnośnie ślubu. Dlatego postanowiła nie być jej druhną, ale zamierzała doskonale bawić się na weselu. Okazuje się, że nie będzie jej to dane, bo... nie dostała na nie zaproszenia.

Zobacz także: Siostra panny młodej rezygnuje z jej ślubu. Nie chce płacić 4500 dolarów

Nie chce być druhną siostry. Panna młoda ma duże wymagania

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu anonimowej kobiety na forum reddit.com. Internautka pożaliła się w sieci na zachowanie swojej siostry.

Okazuje się, że kobieta odmówiła pannie młodej, gdy ta poprosiła, żeby została jej druhną. Tłumaczy jednak, że zrobiła to dla jej dobra - wie bowiem, że nie sprostałaby tak odpowiedzialnemu zadaniu. 

Przeprosiłam ją, ale pracując w pełnym wymiarze godzin, będąc w końcowej fazie przygotowywania pracy dyplomowej i prowadząc kilka letnich zajęć, nie byłabym dobrą druhną - napisała internautka. 

To jednak nie wszystko. Kobiecie nie odpowiadają także wymagania, jakie jej siostra postawiła swoim druhnom. 

Suknie, które wybrała na przyjęcie, kosztują 450 dolarów, spodziewa się weekendowego panieńskiego w Las Vegas. (...) I chce, aby wszyscy uczęszczali na lekcje tańca, żeby nauczyć się wyszukanego tańca, który ją "zaskoczy" - dodała siostra panny młodej. 

Okazało się, że to wszystko doprowadziło do przykrej sytuacji - siostra nie chce bowiem zaprosić jej na wesele, a znaczna część rodziny staje po jej stronie.

Zobacz także: Siostra panny młodej powiedziała, że nie przyjdzie na jej wesele. Powód zaskakuje

Nie dostała zaproszenia na ślub siostry, bo nie chce być jej druhną

Wpis tej kobiety podzielił internautów. Okazuje się, że również niektórzy z nich postanowili wziąć w obronę pannę młodą. Ich zdaniem kobieta nie powinna odmawiać jej bycia druhną.

Nie wiem, jaka jest twoja relacja z siostrą, ale gdyby to był ślub mojej siostry, rzuciłabym wszystko na kilka dni, żeby być dla niej - portal thesun.co.uk cytuje komentarz jednej z internautek.

Są też jednak takie osoby, które uważają, że kobieta postąpiła słusznie. Wspierają ją w komentarzach. 

Widząc, jak zareagowała na twoją odmowę, wiesz, że dokonałaś właściwego wyboru. 
 
Kiedyś bycie druhną oznaczało stanie z nimi na weselu. Teraz wydaje się, że łączy się to z planowaniem imprezy, wieczoru panieńskiego i wydawaniem 2 tysięcy dolarów na niepotrzebne rzeczy. Uciekaj - komentują internauci. 

A co wy sądzicie? Kto w tym sporze ma rację? 

Zobacz także: Siostra pana młodego kazała mu przełożyć wesele. Powód zaskakuje

loader
Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com