Zamknij

Dowiedziała się, jak poznali się jej rodzice. Teraz nie chce zaprosić ich na swój ślub

04.07.2022 13:59
Nie chce zaprosić rodziców na swój ślub. Wszystko przez to, jak się poznali
fot. Shutterstock

Rodzice panny młodej tuż przed ślubem opowiedzieli jej, jak się poznali. Takiej reakcji córki się nie spodziewali. Teraz nie są mile widziani na weselu.

Choć z reguły wydaje nam się, że znamy swoich rodziców na wylot, to właśnie oni potrafią nas zaskoczyć jak nikt inny. Przekonała się o tym ta przyszła panna młoda. Kobieta szykuje się do wesela i usłyszała od rodziców historię tego, jak się poznali. Choć im wydawało się to już anegdotą z zamierzchłych czasów, ich córka poczuła się dotknięta tą opowieścią. W dodatku jest na nich zła do tego stopnia, że zastanawia się, czy na pewno powinna ich zaprosić na swoje wesele. Zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: Ojciec panny młodej chce zabrać nową partnerkę na ślub. Jego córka postawiła warunki

Rodzice opowiedzieli jej, jak się poznali. Kobieta jest przerażona

Z reguły uwielbiamy słuchać historii z młodości naszych rodziców - zwłaszcza gdy dotyczą one początków ich związku. Ta kobieta pożałowała jednak, że dowiedziała się, jak jej mama poznała jej tatę. 

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu przerażonej panny młodej na forum reddit.com. Kobieta zastanawia się, czy zaprosić swoich rodziców na wesele. Kością niezgody między nimi jest historia, którą panna młoda niedawno poznała.

Jej rodzice postanowili przytoczyć anegdotkę z początków swojego związku. Choć im wydawała się ona zabawna, ich córka jest przerażona tą opowieścią. Okazuje się bowiem, że związek jej rodziców jest oparty na zdradzie i kłamstwie. 

Mój tata był żonaty z kimś innym. Starali się o dziecko, ale nie mogli go mieć. Rozpoczął romans z moją matką - która z nim pracowała i wiedziała o jego problemach w małżeństwie. Wtedy moja mama zaszła w ciążę ze mną - napisała kobieta.

Tym samym ojciec panny młodej zostawił byłą żonę i związał się z mamą internautki. Ta dość absurdalna opowieść okazała się być zbyt przytłaczająca dla jego córki.

Zobacz także: Ta kobieta nie chce zaprosić swoich bliskich na ślub. Boi się, że przyniosą jej wstyd

Nie chce zaprosić rodziców na swój ślub. Wszystko przez to, jak się poznali

Panna młoda jest wściekła na swoich rodziców - do tego stopnia, że zastanawia się, czy zapraszać ich na wesele. 

Obraziłam się na nich i powiedziałam, że są okropnymi ludźmi, a kilka godzin później wysłałam im SMS-a, że mają nie przychodzić na moje wesele. Nie wiem, czy dokonałam właściwego wyboru. To dobrzy rodzice - napisała.

Dodała też, że bardzo jej żal kobiety, która została zdradzona przez jej ojca. W związku z tym nie jest w stanie już patrzeć na swoich rodziców tak samo jak dawniej, choć narzeczony namawia ją, żeby im wybaczyła. A co wy zrobilibyście na jej miejscu? 

Zobacz także: Ta panna młoda nie zamierza zaprosić rodziny na ślub. Internauci: "Jesteś podstępna"

Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk