Zamknij
Księżna Diana i książę Karol w strojach ślubnych idą po czerwonym dywanie między gośćmi w kościele podczas swojego ślubu
  • Ślub Diany i Karola Pomyłka Diany podczas ślubu z Karolem
  • Julia Roberts i Kiefer Sutherland Julia Roberts uciekła z przyjacielem pana młodego
  • Britney Spears i Jason Alexander Szybki ślub i szybki rozwód Britney Spears
  • 8 Zobacz
fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Śluby to wyjątkowy dzień, ale też taki przeżycie, że łatwo o wpadkę w czasie ceremonii. A te zdradzają się również gwiazdom. W tym przypadku wtopy zyskały miano skandali!

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego z nas. Panny młode starają się zadbać o każdy szczegół, żeby ten dzień był idealny. Dla jednych takim elementem mogą być standardowe obrączki, dla innych oryginalna suknia ślubna, a jeszcze dla innych po prostu wzięcie ślubu z tą jedyną osobą. Okazuje się, że niektóre gwiazdy nie do końca przemyślały sobie te elementy. Przedstawiamy wam śluby gwiazd, które otrzymały łatkę skandalicznych i to z różnych względów. Zobaczcie, jakie ceremonie wpisały się na stałe na tę listę i tym samy przeszły już do historii.

Zobacz także: Te suknie ślubne gwiazd cieszą się największą popularnością. Panny młode chcą mieć identyczne! 

Największe skandale ślubne gwiazd w historii

Szybki rozwód Britney Spears, czy nietypowa suknia Sarah Jessiki Parker, to dopiero początek. Skandali podczas ślubów gwiazd było bez liku! 

Większość z nich dotyczy oczywiście rodziny królewskiej, której śluby śledzi cały świat i są niezwykle emocjonujące. W takim wypadku łatwo o wpadkę.

Ale nie tylko członkowie rodziny królewskiej są narażeni na wtopę. Tylko zobaczcie, co przed samym ślubem zrobiła Julia Roberts! Mieliście o tym pojęcie?

Poniżej przedstawiamy wam 8 największych skandali podczas ślubów gwiazd w historii. 

Zobacz także: 9 filmowych sukni ślubnych, które zachwyciły wszystkich. Stały się kultowe!