Zamknij
Meghan Markle w białej sukni ślubnej i welonie i książę Harry w mundurze jadą powozem po swoim ślubie
  • Grace Kelly w sukni ślubnej
  • Księżna Diana w sukni ślubnej i książę Karol w mundurze na sesji ślubnej
  • Pippa Middleton z ojcem przed ślubem
  • 10 Zobacz
fot. Nils Jorgensen/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Te suknie ślubne gwiazd cieszą się największą popularnością! Przyszłe panny młode też chcą mieć takie.

Śluby gwiazd zawsze budzą ogromne poruszenie. Zwłaszcza te królewskie lub największych światowych idoli. Jak to w przypadku ślubów bywa najczęściej, oczy wszystkich zwrócone są wówczas na pannę młodą. Śledzący zastanawiają się i oceniają różne kreacje ślubne. Okazuje się, że w historii ślubów znanych osób, były takie suknie ślubne, które do dziś cieszą się ogromną popularnością. Niektóre z nich nie wychodzą z mody, a panny młode wciąż chcą mieć właśnie takie suknie na swoim ślubie. 

Zobacz także: Księżna Diana w swoim ślubnym stroju miała ukryty przekaz! Ujawniono go po latach

Najpopularniejsze suknie ślubne gwiazd. Kobiety chcą mieć identyczne!

Suknia ślubna to zawsze ten element ślubu, na który panny młode zwracają szczególną uwagę. To dzięki niej właśnie każda z nas w tym dniu może się poczuć jak prawdziwa księżniczka.

Niektóre z nas już od dzieciństwa wiedzą, jaką kreację chcą mieć na swoim ślubie. Dlatego też stawiamy na klasyczne wzory. Równie chętnie na takie suknie stawiają gwiazdy.

Meghan Markle na ślubie z Harrym miała prostą kreację, ale z dodatkiem pięknego welonu prezentowała się iście po królewsku. Trudno się dziwić, że to jej suknia wciąż jest numerem jeden wśród najpopularniejszych kreacji ślubnych gwiazd.

Jak podaje Elle.pl, zespół Flowercard opracował krótki raport na temat ślubów gwiazd. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, czyje suknie ślubne nadal cieszą się największą popularnością.

Chcieliśmy się dowiedzieć, które celebryckie i królewskie wesela cieszą się największą popularnością, więc przyjrzeliśmy się temu, które zaślubiny i suknie ślubne wywołały dyskusję w Internecie - poinformowali przed podaniem rankingu. 

Na tej liście nie brakuje niespodzianek. Sami zobaczcie! Która z tych sukien najbardziej trafia w wasze gusta?

Zobacz także: Pamiętacie suknię ślubną Moniki z serialu "Przyjaciele"? Kryje się za nią wyjątkowa historia!