Zamknij

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne 2018. Polka na liście laureatów!

11.02.2019 10:13
Ola Gruszka na liście najlepszych fotografek
fot. Instagram @olagruszka_fotografia

Nic dziwnego, że znalazła się w prestiżowym zestawieniu najlepszych fotografii ślubnych 2018 roku.

Pary, które przygotowują się do ślubu, chcą, aby ten dzień należał do niezapomnianych. Większość z nich liczy również na piękną pamiątkę w postaci zdjęć. Wybór odpowiedniego fotografa oraz miejsca sesji zdjęciowej jest bardzo ważny dla Państwa młodych. Kiedy młodzi znajdą się przed obiektywem, nic nie może wyjść sztucznie. Fotografie, które zobaczycie poniżej, z pewnością sprawią, że będziecie chcieli od razu wybrać się na taką sesję!

Zobacz także: Jego klipy weselne wyglądają jak teledyski. Takie filmy tworzy bardzo zdolny Polak!

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018 roku

Junebug Weddings to jeden z najpopularniejszych portali, które pomagają w zorganizowaniu ślubu oraz wesela. Strona ma pomóc parom w zaplanowaniu takiego ślubu, o jakim zawsze marzyli. Znajdziemy na niej wiele przydatnych informacji i kontakty do najlepszych fryzjerów, wedding plannerów czy właśnie fotografów. Co roku redaktorzy strony tworzą specjalną listę, na której znajdują się najpiękniejsze zdjęcia ślubne. W tym roku na liście laureatów znalazła się Polka!

Świetne zdjęcie ślubne wprawia nas w podziw kompozycją, genialnym użyciem światła czy umiejętnościami technicznymi fotografa. Jednak poruszyć i połączyć emocjonalnie z danym ujęciem mogą nas jedynie prawdziwe emocje w nim zawarte. - powiedziała dla HufingtonPost.co.uk redaktor naczelna Junebug Weddings, Carrie Schwab. 

Pierwsze zdjęcie przedstawia pracę utalentowanej Polki (Ola Gruszka), która podbiła serca redaktorów strony Junebug Weddings.

Zobacz także: Zastanawiasz się, jakie zabawy weselne będą najlepsze? Oto lista najpopularniejszych propozycji

 

Zobacz, jakie są najpiękniejsze suknie ślubne na nadchodzący sezon!