Zamknij
Para młoda w pięknej, rustykalnej sali weselnej
  • 10 Zobacz
fot. Shutterstock

Szukasz idealnego miejsca na wesele? Sprawdź nasze TOP 10 i wybierz wymarzoną salę na swój ślub!

Przygotowywanie wesela nie należy do rzeczy łatwych. Już na samym początku stajemy przed trudną decyzją, jaką jest wybór sali weselnej. O tym, na którą z nich się zdecydujemy, zaważyć powinno kilka czynników. Przede wszystkim oczywiście względy praktyczne, czyli to, ilu planujemy zaprosić gości, a także szczegóły, które nam odpowiadają, mianowicie jedzenie, czy bliskość sali weselnej od domu lub kościoła. Są też rzeczy, na które zwracają uwagę przede wszystkim panny młode, czyli to, czy wystrój jest spójny z motywem przewodnim wesela. Obecnie wybór sal weselnych jest tak duży, że naprawdę warto rozsądnie rozważyć tę kwestię!

Zobacz także: Dekoracje ślubne - podążać za modą, czy postawić na klasykę? Sprawdź, na co zwrócić uwagę

Najpiękniejsze sale weselne. TOP 10 z różnych stron Polski

Obecnie królują wesela w stylu rustykalnym. Dlatego też powrócił zwyczaj, jakim jest wesele w stodole. Coraz więcej miejsc oferuje właśnie tego typu usługi, żeby pary młode mogły spędzić swój dzień tak, jak sobie wymarzyły.

Jeżeli decydujesz się na wesele industrialne, tu również masz duże pole do popisu. Stare fabryki, opuszczone budynki i inne tego typu miejsca zostały przerobione na domy weselne. Niektóre z nich są naprawdę atrakcyjne!

Jeżeli natomiast cenisz sobie klasykę lub marzy ci się wesele w stylu glamour, wszelkie pałacyki i piękne sale bankietowe stoją przed tobą otworem.

Wybraliśmy dla was TOP 10 miejsc na wesele w całej Polsce, które mogą być dla was pomocne przy wyborze sali weselnej. 

Zobacz także: Nazwy rocznic ślubu mogą być zaskakujące. Które z nich są najważniejsze?