Zamknij
Britney Spears w szerokiej bluzie i Jason Alexander w białej koszulce tulą się do siebie
  • Britney Spears i Jason Alexander Britney Spears i Jason Alexander - 2 dni
  • Carmen Electra i Dennis Rodman Carmen Electra i Dennis Rodman - 6 dni
  • Eddie Murphy i Tracey Edmonds Eddie Murphy i Tracey Edmonds - 14 dni
  • 10 Zobacz
fot. Splash News/EAST NEWS

Ludzie, którzy kierują się uczuciami, bywają nieprzewidywalni. Te gwiazdy wzięły ślub pod wpływem emocji i szybko tego pożałowały.

Niektóre gwiazdy nie są stałe w uczuciach. Jeszcze inne po prostu źle je lokują. Nic więc dziwnego, że zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie, znajdą się znane osoby, których małżeństwa nie przetrwały próby czasu. Do tego stopnia, że do rozstania doszło zaledwie kilka dni lub miesięcy po ślubie. W galerii przedstawiamy pary z polskiego i zagranicznego show-biznesu, których małżeństwa były niezwykle krótkie. Rekordziści wytrzymali ze sobą zaledwie dwa dni.

Najkrótsze małżeństwa polskich i zagranicznych gwiazd

Legendarną parę, której małżeństwo trwało 48 godzin, tworzyli Britney Spears i Jason Alexander. Choć tę dwójkę od dzieciństwa łączyła przyjaźń, ślub okazał się nie najlepszą decyzją. Ich spontaniczne wesele w Las Vegas zakończyło się zatem szybkim rozwodem.

Podobnie było w przypadku modelki Carmen Electry i kontrowersyjnego koszykarza NBA Dennisa Rodmana. Ich płomienny romans z lat 90. był szeroko komentowany w mediach. Uczucie między tą dwójką było tak silne, że postanowili wziąć ślub, lecz ich decyzja okazała się nieroztropna. Zaledwie 6 dni później zdecydowali o rozstaniu, a rozwód otrzymali po pięciu miesiącach.

Również w polskim show-biznesie znalazły się gwiazdy, które przerosło małżeństwo. Ania Przybylska, zanim poznała Jarosława Bieniuka, wyszła za mąż za Dominika Zygrę. Ich małżeństwo przetrwało rok. Podobnie było z Larą Gessler, która także rozwiodła się po parunastu miesiącach od ślubu.

Najkrótszy małżeński staż w polskim show-biznesie ma natomiast Mateusz Damięcki. Aktor rozstał się z Patrycją Krogulską zaledwie 8 miesięcy po ślubie. 

W galerii znajdziecie więcej gwiazd, którym małżeństwo nie było pisane. 

Zobacz także: Te gwiazdy po rozstaniu musiały ze sobą pracować. Jak sobie poradziły?