Zamknij

Oto najgorsze miejsca na zaręczyny. Nie zdziw się, jeżeli ukochana ci odmówi

24.11.2020 15:38
Mężczyzna oświadcza się swojej ukochanej w górach
fot. Shutterstock

Zaręczyny to wyjątkowy moment, chyba że odbywają się w złej chwili. Istnieją takie miejsca, które mężczyźni często wybierają na oświadczyny, co niestety nie jest dobrym pomysłem. 

Zaręczyny to zawsze wyjątkowy moment dla zakochanych. Z jednej strony są deklaracją uczuć, z drugiej pozwalają wejść w kolejny etap związku i rozpocząć przygotowania do pięknego ślubu. Panowie zazwyczaj dwoją się i troją, żeby ich ukochana zapamiętała zaręczyny na całe życie. Jednym z ich pomysłów jest oczywiście wybór wyjątkowego miejsca. Niestety często ich kreatywność nie zna granic i zamiast ucieszyć wybrankę swojego serca, wprawiają ją w zakłopotanie. Podpowiadamy, jakie miejsca nie są dobrym pomysłem na oświadczyny. 

Zobacz także: Szokujące słowa Karola po zaręczynach z Dianą. Poddani nie mogą mu tego wybaczyć

Najgorsze miejsca na zaręczyny. To jej się nie spodoba

Zaręczyny to na tyle wyjątkowy moment, że warto postarać się o to, żeby były idealne. A na pewno takie będą, jeżeli tylko zadbacie o odpowiednie miejsce.

Oczywiście każdy mężczyzna doskonale wie, jakie miejsce najbardziej ucieszy jego ukochaną. Czasami jednak mylnie może nam się wydawać, że jej ulubiona restauracja jest dobrym miejscem na oświadczyny. To, że lubi tam jeść, nie oznacza bowiem wcale, że marzy o tym, żebyś klękał przy innych gościach na sali. Wówczas może poczuć presję, a tego chyba nie chcesz.

Podpowiadamy zatem listę miejsc, które nie są dobrym pomysłem na oświadczyny. Być może niektóre kobiety poczują się podczas takich zaręczyn jak ryba w wodzie. Jeżeli jednak nie masz pewności, postaw na coś bezpieczniejszego. 

Oto 10 najgorszych miejsc na zaręczyny:

  1. Restauracja - nieważne, czy to elegancki lokal, czy budka z fast foodami.
  2. Kino - jeżeli ona cię nie zabije, to na pewno inni widzowie. 
  3. Galeria handlowa - kto chciałby się zaręczyć w galerii handlowej? To nie jest dobry pomysł nawet dla zakupoholiczki. 
  4. Czyjeś wesele - tego po prostu się nie robi. Ani parze młodej, ani twojej ukochanej, która na pewno będzie tym faktem zakłopotana. 
  5. Facebook - wrzucisz post na jej tablicę, czy po prostu zmienisz status związku?
  6. Koncert - pół biedy, gdy jesteś artystą i możesz zaprosić ją na scenę. Jeżeli tak nie jest, nie zawstydzaj jej przy tysiącach innych ludzi.
  7. Siłownia - ona zziajana, on spocony - czy tak wyglądają zaręczyny idealne? 
  8. Mecz na stadionie - nawet, jeżeli lubi piłkę nożną.
  9. Dom jej rodziców - ta zasada dotyczy wszystkich zaręczyn w gronie bliskich. Może ci się wydawać, że jest osobą rodzinną, ale wywoła to ogromną presję. 
  10. W ekstremalnych okolicznościach np. nad przepaścią lub podczas skoku na bungee.

Zobacz także: Jak będą wyglądać twoje zaręczyny? Zdradzi to twój znak zodiaku!

Wielka miłość może prowadzić do pochopnych decyzji, w tym do szybkich zaręczyn. Te gwiazdy kilka razy decydowały się na ten krok. To zaręczynowe rekordzistki.