Zamknij
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i welonie
  • Księżna Kate Księżna Kate
  • Meghan Markle Meghan Markle
  • Izabela Janachowska Izabela Janachowska
  • 8 Zobacz
fot. SYLWIA FOTEK/REPORTER/East News

Niektóre gwiazdy postanowiły, że nie będą oszczędzać na swoich weselnych kreacjach. Oto najdroższe suknie ślubne w historii!

Każda panna młoda na swoim ślubie chce wyglądać wyjątkowo. Dlatego też jednym z najważniejszych elementów podczas przygotowań do uroczystości jest wybór sukni ślubnej. Czy jednak wyjątkowa kreacja musi być droga? Te gwiazdy wyszły właśnie z takiego założenia. Podczas gdy niektóre gwiazdy postawiły na oryginalne suknie ślubne, inne zdecydowały się na klasykę, lecz od największych projektantów. Tym samym cena ich kreacji była zawrotna. Oto najdroższe suknie ślubne gwiazd w historii. Myślicie, że są warte swojej ceny?

Najdroższe suknie ślubne gwiazd. Warte swojej ceny?

Oczywiście każda panna młoda ma prawo zdecydować się na taką kreację, jaka jej odpowiada. Każda z nich ma też swojego ulubionego projektanta, któremu zaufała pod względem szycia tej wyjątkowej kreacji. 

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych gwiazdy, które postanowiły zapłacić za swoją suknię aż 16 tysięcy złotych. Aktorka, w przeciwieństwie do innych celebrytek, postawiła tylko na jedną suknię. Izabela Janachowska np. miała ich aż 3! Jej suknie ślubne także znalazły się na naszej liście.

Zobaczcie, jakie gwiazdy wydały fortunę na swoje suknie ślubne. Są wśród nich polskie i zagraniczne celebrytki.

Zobacz także: Te ceremonie gwiazd wzbudziły kontrowersje. Oto największe skandale ślubne w historii!