Zamknij
Amy Adams z mężem długo czekali do ślubu
8 Zobacz galerię
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Nigdzie nie jest powiedziane, że po zaręczynach od razu trzeba planować ślub. Te gwiazdy udowodniły, że jedno nie musi łączyć się z drugim.

Przyjęło się, że pary tuż po zaręczynach zaczynają planować ceremonię ślubną. Przez to ludzie coraz częściej zapominają, że oświadczyny są deklaracją miłości na całe życie i w rzeczywistości nie muszą łączyć się ze sformalizowaniem związku. Te gwiazdy jednak doskonale o tym wiedziały. Od zaręczyn niektórych z nich do ślubu minęło wiele lat. W naszej galerii znajdziecie także takie znane pary, które do dziś nie zalegalizowały swojego związku. I jest im z tym dobrze. 

Najdłuższe zaręczyny gwiazd. Niektóre z nich do dziś nie wzięły ślubu

Są takie znane pary, które od lat są razem, ale nie mają ślubu. Są też takie gwiazdy, które mimo zaręczyn długo czekały na sformalizowanie relacji.

Prawdziwą rekordzistką pod tym względem jest Oprah Winfrey. Dziennikarka od 28 lat jest narzeczoną Stedmana Grahama. Zaręczyli się w 1993 roku, jednak postanowili zaczekać ze ślubem. I tak wstrzymują się z tą ceremonią do dziś. 

Nieco mniejszym, ale również robiącym wrażenie wynikiem, może pochwalić się Amy Adams. Choć hollywoodzka aktorka w 2015 roku wyszła za mąż za Darrena Le Gallo, wcześniej byli zaręczeni aż przez 7 lat.

Również w Polsce znajdą się pary, które mają całkiem spory staż narzeczeński. Jedną z nich bez wątpienia są Maja Sablewska oraz Wojtek Mazolewski. Muzyk oświadczył się ukochanej w 2015 roku, po 4 latach związku. Od tamtej pory są razem z przerwami. Do dziś jednak nie stanęli na ślubnym kobiercu.

Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku Sary i Artura Boruców. Zaczęli się spotykać w 2009 roku, gdy bramkarz był w separacji z poprzednią żoną. Rok później przyszło na świat ich pierwsze dziecko. Stworzyli piękną rodzinę, choć długo nie stanęli na ślubnym kobiercu. Dopiero w 2014 roku postanowili się pobrać. 

Zobaczcie, jakie jeszcze gwiazdy zwlekały z wzięciem ślubu. Niektóre z tych par już nie są razem. 

Zobacz także:  Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki