Zamknij

Na otwarcie prezentu ślubnego czekali 9 lat. Gdy go rozpakowali, byli w szoku

08.11.2022 12:08

Ciotka panny młodej podarowała nowożeńcom wyjątkowy prezent ślubny, który mieli otworzyć dopiero przy pierwszej kłótni. Małżeństwo zwlekało z rozpakowaniem pudełka niemal dekadę. Gdy wreszcie sprawdzili jego zawartość, byli w szoku.

Na otwarcie prezentu ślubnego czekali 9 lat. Gdy go rozpakowali, byli w szoku
fot. Shutterstock

Prezenty ślubne są różne. Zdecydowana większość gości daje parze młodej kopertę z pieniędzmi, ale są też osoby, które decydują się na nieco bardziej kreatywny podarunek. Tak też zrobiła pewna kobieta o imieniu Alison. Ciotka panny młodej podarowała nowożeńcom tajemnicze pudełko. Co ciekawe, na odpakowanie prezentu zakochani czekali aż 9 lat.

Na otwarcie prezentu ślubnego czekali 9 lat

O tej historii napisał portal thesun.co.uk. Z okazji ślubu Kathy i Brandon dostali od ciotki kobiety nietypowy prezent. Alison podarowała parze pudełko i wyjaśniła, że w środku znajduje się sekret udanego małżeństwa. Poprosiła jednak bliskich, aby nie otwierali go, aż do pierwszej kłótni.

Kathy i Brandon wyjawili, że mimo że w trakcie związku wielokrotnie dochodziło między nimi do mniejszych i większych nieporozumień, zwlekali z rozpakowaniem prezentu. Jak zdradzili, czekali na "najgorsze". Na otworzenie pudełka zdecydowali się dopiero po 9 latach, jednak raczej z czystej ciekawości niż z powodu kłótni. 

Szczerze myślę, że oboje unikaliśmy rozpakowania prezentu, bo to symbolizowałoby naszą porażkę. Dla nas oznaczałoby to, że nie mamy tego, czego potrzeba, aby nasze małżeństwo było szczęśliwe - oceniła Kathy.

Prezent ślubny zaskoczył parę młodą

Zawartość prezentu zaskoczyła parę. W środku znajdowały się dwa listy - jeden zaadresowany do Kathy, drugi dla Brandona. Treść pierwszej notatki brzmiała: "Kathy, idź po pizzę, krewetki lub coś, co oboje lubicie. Przygotuj się do kąpieli".

Na kolejnej kartce ciotka Alison napisała natomiast: "Brandon, idź po kwiaty i butelkę wina". W pudełku znajdowały się też dwa kieliszki, kryształowy wazon oraz akcesoria do kąpieli. Para podkreśliła, że był to najwspanialszy prezent, jaki dostała z okazji ślubu. 

Zobacz także: Żart pana młodego na ślubie podzielił internautów. Niektórzy się śmieją, inni piszą o rozwodzie

Przez dziewięć lat to pudełko leżało wysoko na półce w różnych szafach, zbierając kurz, ale w jakiś sposób nauczyło nas tolerancji, zrozumienia, kompromisu i cierpliwości. Dzisiaj postanowiliśmy otworzyć prezent. Wówczas zdałam sobie sprawę, że narzędzia do tworzenia i utrzymywania silnego, zdrowego małżeństwa nigdy nie znajdowały się w tym pudełku - cały czas były w nas - powiedziała Kathy.
loader
Doda w białej sukience w czarne kropki i z czerwonymi ustami
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/thesun.co.uk