Zamknij

Edyta Pazura pozuje w sukni ślubnej. To kreacja idealna na rustykalne wesele

25.02.2021 09:02
Edyta Pazura w szarym garniturze, kucyku i czerwonej szmince
fot. VIPHOTO/East News

Edyta Pazura, choć jest 12 lat po ślubie, znów mogła poczuć się jak panna młoda. Pokazała zdjęcie, do którego pozuje w sukni ślubnej.

Miło jest ponownie poczuć się panną młodą. Nic więc dziwnego, że niektóre kobiety chętnie przymierzają suknie ślubne, nawet gdy ich własne wesele już się odbyło. Z tego samego założenia wyszła Edyta Pazura. Opublikowała zdjęcie, do którego pozuje właśnie w ślubnej kreacji. Przymierzyła ją dzięki koleżance, która prowadzi salon z tego typu sukniami. Pazura wybrała rustykalny model, który cieszy się dużym zainteresowaniem panien młodych. Przy okazji postanowiła zdradzić pewien sekret z własnego wesela z Cezarym Pazurą.

Zobacz także: Te suknie ślubne będą najmodniejsze w 2021 roku. Która skradnie twoje serce?

Modne suknie ślubne 2021: Edyta Pazura w rustykalnej kreacji

Kreacja, na którą postawiła Pazura, jest bardzo dziewczęca. Ten model idealnie sprawdzi się na weselu w stylu rustykalnym.

Suknia została wykonana z delikatnej siatki. Na górze ma krótki rękaw i koronkę, a na dole lejący się tiul.

Dobrze mieć koleżankę, która ma salon sukien ślubnych. Można przyjść i bezkarnie wskoczyć w taką jedną ulubioną - napisała Pazura pod zdjęciem.

Co ciekawe, w dalszej części postu zdradziła sekret z własnego ślubu. Okazuje się, że była wówczas w 8. miesiącu ciąży, przez co nie mogła mieć wymarzonej kreacji.

Fani Edyty są zachwyceni jej stylizacją "na pannę młodą", a także samą suknią. 

Cudownie w niej wyglądasz. 

 

Śliczna suknia! 

 

Kiecka super. 

A jak wam podoba się ta kreacja? Zdecydowałybyście się na identyczną?

Zobacz także: Nie chcesz mieć tradycyjnej sukni ślubnej? Weź przykład z jednej z tych 5 gwiazd

Ślub Edyty i Cezarego Pazurów

Edyta Pazura jest trzecią żoną Cezarego. Ślub wzięli w 2009 roku i od tego czasu tworzą szczęśliwą rodzinę wraz z trójką swoich dzieci. 

Poznali się podczas podróży pociągiem. Jak wspominał Cezary w jednym z wywiadów, była to miłość od pierwszego wejrzenia, choć dzieli ich duża różnica wieku - 26 lat. 

Zobacz także: Te suknie ślubne gwiazdy cieszą się największą popularnością. Panny młode chcą mieć identyczne

Każdy ma gdzieś swoją połówkę, ale nie wszyscy potrafią szybko ją znaleźć. Te gwiazdy wzięły ślub grubo po czterdziestce. Pokazują, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno.