Zamknij

Oto najmodniejsze pierścionki zaręczynowe 2021 roku. Wybierz ten idealny

18.01.2021 15:37

Pierścionek zaręczynowy to jedna z najważniejszych błyskotek w życiu każdej kobiety. Dlatego powinien być wyjątkowy. Oto klasyczne i nowoczesne modele, które będą modne w 2021 roku. 

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z brylantem leży ułożony na różowym kwiatku
fot. Shutterstock

Pierścionek zaręczynowy powinien być dobrze przemyślany. Jest to bowiem biżuteria, która ma posłużyć kobiecie na całe życie. Dlatego warto wzorować się na trendach i wybierać modele, które łączą w sobie klasykę z nowoczesnością. Dzięki temu każdy mężczyzna może być pewien, że trafi w gust swojej wybranki.

Modne pierścionki zaręczynowe 2021: klasyczne i nowoczesne

Podpowiadamy wam TOP 5 pierścionków zaręczynowych, które będą królowały w 2021 roku. Naszą listę stworzyłyśmy z myślą o paniach, które lubią klasykę, ale w nieco nowocześniejszym wydaniu.

1. Owalny kamień

W tym roku zdecydowanie odchodzimy od standardowych, okrągłych oczek. Kobiety coraz częściej marzą o nietypowych kształtach pierścionków. Owalne kamienie będą absolutnym hitem 2021 roku. Od dłuższego czasu tego typu pierścionek na swojej dłoni nosi m.in. Blake Lively. Teraz częściej będziemy mogli go spotykać u różnych kobiet. 

2. Kamień osadzony na dwóch paskach

Pierścionki z dwoma obręczami również stały się popularne dzięki gwiazdom. Taką obrączkę nosi m.in. Beyonce. To ciekawy wzór, który sprawia, że pierścionek jeszcze bardziej rzuca się w oczy. A w 2021 roku trendy są naprawdę odważne, dlatego warto zdecydować się na takie urozmaicenie. 

Zobacz także: Chcesz oświadczyć się ukochanej? Zobacz, co powiedzieć, żeby ona ci nie odmówiła

3. Kamienie szlachetne 

Kamienie szlachetne są modne od dłuższego czasu i zyskują coraz więcej zwolenniczek. Szafir jak u księżnej Kate, rubin w stylu pierścionka Katy Perry, a może onyks jak w przypadku Elizabeth Taylor? Tylko od was zależy, który z nich podoba wam się najbardziej. Warto też kierować się tym, który z kamieni odpowiada waszej osobowości. 

4. Żółte złoto, czyli powrót do klasyki

W ostatnich latach był szał na odchodzenie od klasycznego złota. Wiele kobiet decydowało się na białe złoto, które dobrze komponuje się także ze srebrną biżuterią. Absolutnym hitem ostatnich lat było różowe złoto, które podbijało Instagrama i Pinteresta. Teraz jednak wracamy do starego, żółtego złota, które tak naprawdę nigdy nie wyszło i nie wyjdzie z mody. 

5. Retro kwadraty i prostokąty 

Okrągłe oczka zostaną wyparte nie tylko przez owal. Odważniejsze panie będą chciały nosić kwadratowe lub prostokątne pierścionki zaręczynowe. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszy się model, który na palcu nosi Kim Kardashian. Tego typu pierścionki wyglądają naprawdę szlachetnie. 

Zobacz także: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Niektóre kobiety mają duże wymagania

loader

Niektóre pierścionki zaręczynowe gwiazd aż zapierają nam dech w piersiach. Nic więc dziwnego, że kobiety na całym świecie chcą mieć identyczne.