Zamknij

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z wesela z Polą. Zdradził szczegóły przyjęcia

16.04.2021 09:00
Michał Wiśniewski w garniturze i okularach optycznych z wysoko postawionymi do góry czerwonymi włosami
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowił po raz pierwszy pokazać zdjęcie ze swojego wesela z Polą.

Michał Wiśniewski do niedawna znany był z efektownych ślubów. Wszyscy pamiętamy ceremonię, którą muzyk zorganizował na biegunie północnym, gdy żenił się z Mandaryną. Anię Świątczak zabrał na ślub do Las Vegas, a Dominice Tajner przysięgę złożył nad mazurskim jeziorem. Swoje ostatnie wesele postanowił zorganizować natomiast... w domu. Muzyk właśnie opublikował zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jego pierwszy taniec z ukochaną Polą. Sami zobaczcie, jak wyglądało ich przyjęcie weselne.

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w Las Vegas. Niektórym udzielał go sam "Elvis Presley"

Michał Wiśniewski: wesele z Polą. Muzyk pokazał zdjęcie z przyjęcia

Właśnie minął rok od ślubu Michała Wiśniewskiego i Poli, który był utrzymany w tajemnicy. Para pobrała się na początku pandemii koronawirusa w Polsce. Nie przeszkodziło im to jednak w zorganizowaniu ceremonii.

Być może w związku z pandemią, a może w zgodzie z własnym sumieniem, postanowili zorganizować skromne wesele. Państwo młodzi byli na nim zupełnie sami.

Czasami musi wystarczyć takie wesele. Dwoje gości, dobry gramofon oraz wymiana pocałunków i myśli. I tak było. Może mniej znaczy więcej - napisał Michał pod najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Na fotografii widzimy muzyka w czułym uścisku z żoną. Para tańczy w strojach ślubnych. On ma na sobie białą koszulę, ona prostą sukienkę w tym samym kolorze, ale z mocno wyciętymi plecami.

Nasz pierwszy taniec - skomentowała żona Michała pod zdjęciem.

Sami zobaczcie, jak uroczo razem wyglądają. 

Zobacz także: Najbardziej spektakularne śluby gwiazdy w ostatnich latach. Zrobiły na nas wrażenie

Ślub Michała Wiśniewskiego z Polą

Michał i Pola Wiśniewscy pobrali się 14 kwietnia 2020 roku. Muzyk z okazji rocznicy również opublikował zdjęcie zrobione tuż po ślubie. 

Jak mówił klasyk, żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać. Dziękuję, że jesteś - napisał Michał w poruszającym wpisie. 

Z okazji rocznicy ślubu życzymy im dużo szczęścia i miłości. 

Zobacz także: Te gwiazdy zdecydowały się na ślub za granicą. Miały bajkowe ceremonie

Śluby znanych osób zawsze powodują ogromne poruszenie. Chyba że gwiazdy postanowią przechytrzyć wszystkich i... pobrać się w tajemnicy.