Zamknij

Druhna nie dostała zaproszenia na ślub. Wszystko przez to, co zrobiła przed wieczorem panieńskim

08.09.2022 13:50

Nie zawsze łatwo być druhną swojej przyjaciółki. Zwłaszcza gdy panna młoda zaczyna mieć wygórowane oczekiwania. Tak było w tym przypadku, co skończyło się źle.

Miała być druhną. Nie dostała zaproszenia na ślub przez to, co zrobiła przed wieczorem panieńskim
fot. Shutterstock

Ślub i wesele to wydarzenia, które wydawać by się mogło, że mają łączyć ludzi. Przygotowanie do nich często wiąże się jednak z wieloma nerwami, które bywają uciążliwe dla bliskich pary młodej. Niektórzy zakochani mają bowiem spore wymagania i oczekiwania w stosunku do rodziny oraz przyjaciół. Tak też było w tym przypadku. Gdy druhna panny młodej postanowiła się jej postawić, ostatecznie nie otrzymała zaproszenia na ślub. Zobacz, co tam się wydarzyło.

Zobacz także: Nie chce być druhną siostry, bo ta ma za duże wymagania. Teraz nie dostała zaproszenia na ślub

Miała być druhną. Nie dostała zaproszenia na ślub przez to, co zrobiła przed wieczorem panieńskim

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @lobro15. Kobieta podzieliła się z internautami przykrą historią, jaka niedawno jej się przytrafiła.

Okazuje się, że tiktokerka miała być druhną honorową swojej przyjaciółki. Panna młoda poinformowała ją w pewnym momencie o jej oczekiwaniach dotyczących wieczoru panieńskiego. Gdy kobieta uznała, że są wygórowane, postanowiła szczerze porozmawiać o tym z przyjaciółką. Takiej reakcji się jednak nie spodziewała. 

Wymarzony wieczór panieński miał kosztować jej koleżanki około 1000 dolarów od osoby. Kobiety nie chciały wydać aż takiej kwoty, o czym druhna poinformowała pannę młodą. 

Powiedziałam jej, że budżet przekracza nasze możliwości - zaznaczyła druhna.

Panna młoda uznała jednak, że jej przyjaciółki powinny chcieć wydać każdą kwotę, żeby ten wieczór był idealny. Następnie poprosiła druhnę, żeby sama zapłaciła za wszystko, dając kobietom możliwość spłaty w późniejszym terminie. To przelało czarę goryczy. Tiktokerka nie zgodziła się na jej propozycję, a panna młoda postanowiła... zwolnić ją z roli druhny. To jednak nie wszystko. 

Zobacz także: Przygotowała dla swoich druhen prezentację. Wskazała w niej, co mogą założyć na ślub 

Nie zgodziła się wydać 1 tys. funtów na wieczór panieński. Nie dostała zaproszenia na ślub

Okazuje się, że tiktokerka nie tylko nie będzie druhną, ale też w ogóle nie dostała ostatecznie zaproszenia na ślub swojej przyjaciółki. Internauci są w szoku, że sprawy tak się potoczyły.

Ten wieczór panieński wymknął się spod kontroli. 
 
Prawdziwi przyjaciele nie mają ceny...
 
Jestem po twojej stronie - piszą komentujący.

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną. Poszło o jej osobę towarzyszącą

loader
Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk