Zamknij

Meghan Markle zaczęła planować ślub w wieku 14 lat. Nie wszystko poszło po jej myśli

08.09.2022 11:47

Meghan Markle już dawno zaplanowała, jak powinien wyglądać jej ślub. Ceremonia, która odbyła się na zamku w Windsorze, znacznie obiegała od tych zamiarów.

Meghan już dawno wiedziała, jak będzie wyglądał jej ślub. Nie wszystko się udało
fot. BEN STANSALL/AFP/East News

Małe dziewczynki często wyobrażają sobie, jak będzie wyglądał ich ślub, marząc tym samym o weselu jak z bajki. Również Meghan Markle doskonale wiedziała, jak powinien przebiegać ten dzień. Już w wieku 14 lat zaplanowała całe swoje wesele - począwszy od sukni ślubnej, przez miejsce, w którym miałoby odbyć się przyjęcie, a skończywszy na odpowiednim torcie. I choć ostatecznie jej ślub z księciem Harrym przypominał bajkę Disneya, musiała skonfrontować marzenia z rzeczywistością.

Zobacz także: Bez tych rzeczy Harry i Meghan nie wyobrażali sobie ślubu. Pary młode powinny wziąć z nich przykład

Meghan już dawno wiedziała, jak będzie wyglądał jej ślub. Nie wszystko się udało

Portal thesun.co.uk przytoczył słowa Meghan z jej podcastu "Archetypes" na Spotify. Księżna rozmawiała z aktorką Mindy Kalling. Podczas ich pogawędki zdradziła, jak wyobrażała sobie swój ślub.

Okazuje się, że Meghan już w wieku 14 lat wiedziała, jak powinien przebiegać ten dzień. Marzyła o tym, żeby przyjęcie odbyło się w modnym kalifornijskim hotelu Bel Air. 

Chciałam, żeby to było w hotelu Bel Air i żeby było tam "Jezioro łabędzie". Chciałam też, żeby tort pochodził z piekarni Hansona - powiedziała Meghan.

Okazuje się, że żona Harry'ego miała też wymarzoną suknię ślubną o kroju "księżniczki" i bez ramiączek. Idealny model znalazła w magazynie ślubnym.

Kupiłam to. Nie suknię, ale magazyn ślubny - dodała.

Rzeczywistość wyglądała jednak nieco inaczej. 

Zobacz także: Jak Meghan wyglądała na swoim pierwszym ślubie? Miała suknię podobną do kreacji Kate

Ślub Meghan i Harry'ego 

Marzenia Meghan udało się spełnić przede wszystkim w wyborze sukni ślubnej. Co prawda nie była to typowa "księżniczka", ale kreacja miała odkryte ramiona, co było odważnym posunięciem, jeśli chodzi o członkinię rodziny królewskiej.

Ślub odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Podczas ceremonii wystąpił chór gospel. Wesele odbyło się we Frogmore House, a w przyjęciu wzięli udział tylko najbliżsi zakochanych. Tort, który wówczas podano, pochodził z cukierni Violet Bakery i miał smak cytryn. 

Zobacz także: Meghan i Harry ukryli tajną informację na ślubnym aucie. Ich fani dopiero dziś ją odkryli

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

Źródło: thesun.co.uk/Spotify