Zamknij

Meghan i Harry ukryli tajną informację na ślubnym aucie. Ich fani dopiero dziś ją odkryli

09.12.2021 10:48
Meghan Markle i książę Harry ukryli tajną informację na ślubnym aucie
fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Markle i książę Harry zadbali o wszystkie szczegóły swojego ślubu. Ten detal umknął jednak nawet najbardziej spostrzegawczym fanom pary książęcej.

Choć Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, nadal budzą ogromne zainteresowanie jako członkowie rodziny królewskiej. W tym roku para obchodziła trzecią rocznicę ślubu. Mimo tego, że minęło już tyle czasu, fani księcia Harry'ego i jego żony wciąż doszukują się smaczków z ich ekologicznego wesela. Aż trudno uwierzyć, że dopiero teraz odkryli ukryty przekaz, który znalazł się na samochodzie pary książęcej. Tylko zobaczcie, co takiego było napisane na ich aucie.

Zobacz także:  Meghan i Harry podczas ślubu złamali wiele tradycji. 5 ciekawostek o tej ceremonii

Meghan Markle i książę Harry ukryli tajną informację na ślubnym aucie

Meghan i Harry po weselu odjechali z pałacu samochodem elektrycznym - srebrno-niebieskim Jaguarem E-Type Zero. Auto robiło tak duże wrażenie, że nikt nie zwrócił uwagi na ukryty na nim przekaz.

Okazuje się, że tylna tablica auta skrywała tajny kod. Dopiero dziś czujni fani pary książęcej rozszyfrowali, co się na niej znalazło. 

Na tablicy widniał napis „E190518”, czyli skrót od "Established 19 May 2018". Napis ten oznaczał "Ustanowiono 19 maja 2018 roku" - chodzi oczywiście o datę ślubu Meghan i Harry'ego.

Ten drobny, a zarazem tak istotny szczegół, umknął wielu fanom pary książęcej. 

Jestem zawstydzona. Po raz 200 oglądałam królewskie wesele i dopiero teraz to zauważyłam.

 

Dzięki, nie miałem pojęcia.

 

To po prostu wyjątkowe - portal thesun.co.uk cytuje opinie internautów.

A jak wam podoba się taki detal ślubny?

Zobacz także:  Bukiet ślubny Meghan Markle miał ukryte znaczenie. Oddała nim hołd księżnej Dianie

Meghan i Harry - auto ślubne
fot.

i-Images / Pool/EAST NEWS

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Ślub Meghan i Harry'ego odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. Ta ceremonia była przełomowa dla rodziny królewskiej, bowiem Elżbieta II wydała zgodę na ślub swojego wnuka z rozwódką afroamerykańskiego pochodzenia. 

Rok później na świat przyszedł syn pary - Archie. Niedługo po porodzie Meghan para podjęła jednak decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W związku z tym na początku 2020 roku małżonkowie ogłosili, że rezygnują z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i przenieśli się do Los Angeles. Tam rok później przyszła na świat ich córka Lilibet Diana. 

Zobacz także:  Meghan Markle obraziła królową Elżbietę. Zrobiła to podczas ślubu z Harrym

Źródło: thesun.co.uk