Zamknij

Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

17.09.2021 11:49
Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa
fot. Shutterstock

Był piękny ślub, a potem... spektakularne rozstanie. Mąż rzucił tę kobietę, ponieważ tego chciała jego mama. Panna młoda swoją historię opowiedziała na TikToku.

Dzień ślubu to najważniejszy moment w życiu wszystkich zakochanych. Nikt wówczas nie myśli o problemach, jakie mogą nadejść po uroczystości. Zazwyczaj pojawiają się one dopiero po wielu miesiącach lub nawet latach. W przypadku tej pary jednak było zupełnie inaczej. Problemy pojawiły się od razu, a wszystkiemu winna była mama pana młodego. Okazuje się, że przez to ukochany rzucił swoją świeżo poślubioną żonę już dzień po ślubie. Panna młoda o wszystkim opowiedziała na TikToku.

Zobacz także: Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub. Poszło o jej suknię

Została rzucona przez męża dzień po ślubie

Portal thesun.co.uk przytoczył historię tiktokerki @jillian_diana, która podzieliła się ze swoimi obserwatorami smutną historią. Czegoś takiego nie chciałaby przeżyć żadna panna młoda. 

Jeżeli chodzi o pierwszą część nagrania, wiele panien młodych mogłoby pozazdrościć tiktokerce tego, co jej się przytrafiło. Jillian opowiedziała bowiem o swoim pięknym ślubie na meksykańskiej plaży. W nagraniach, które opublikowała, pokazała nawet zdjęcia z uroczystości.

Były piękne kwiaty, zjawiskowa suknia ślubna i tańce na plaży do białego rana. Aż do następnego dnia, gdyż wtedy ukochany ją porzucił.

Okazuje się, że powodem, dla którego jej mąż postanowił rzucić obrączką dzień po ślubie, była... fanaberia teściowej. Mama pana młodego zrobiła się bowiem zazdrosna o swoją świeżo upieczoną synową. 

Zobacz także: Pojawiła się na ślubie syna cała na biało. Teraz próbuje sprzedać kreację jako ślubną

Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Okazuje się, że teściowa Jillian miała problem z tym, że jej syn poświęca zbyt dużo uwagi swojej żonie. Dzień po uroczystości zażądała, żeby mężczyzna wybrał między nią a ukochaną. Pan młody nie zachował się wówczas po rycersku.

Zdjął obrączkę i porzucił mnie dosłownie dzień po ślubie - powiedziała rozżalona tiktokerka. 

To jednak nie koniec. Okazuje się, że Jillian, która pochodzi z Kanady, nie miała możliwości powrotu do domu ze względu na kwarantannę. W dodatku musiała wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania, a rodzina męża zabroniła im się widywać. On sam powiedział, że nie może dać jej aktualnie rozwodu, ponieważ się przeprowadza. 

Sami wysłuchajcie tej mrożącej krew w żyłach opowieści. 

Zobacz także: Typy kobiet, które mają na pieńku z mamami swoich partnerów. Teściowe ich nie znoszą

Źródło: thesun.co.uk/TikTok