Zamknij

Mama pana młodego zrobiła okrutny żart jego żonie na ślubie. Musiała opuścić wesele

19.10.2021 11:00
Mama pana młodego zrobiła okrutny żart jego żonie na ślubie. Musiała opuścić wesele
fot. Shutterstock

To, co niektórym wydaje się zabawne, dla innych może być powodem do płaczu. Tę pannę młodą do łez doprowadziła mama jej ukochanego i to na ślubie.

Niektóre relacje między kobietami a ich teściowymi nie należą do udanych. Często trudno powiedzieć, co jest przyczyną ich konfliktu. Są takie typy kobiet, których teściowe po prostu nie lubią. Wówczas może dojść do wielu nieprzyjemnych sytuacji. W każdej z nich sprawdza się powiedzenie "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach". O jego prawdziwości przekonała się również ta para młoda. W czasie wesela musiała się bowiem zmierzyć z okrutnym żartem, który mama pana młodego wraz z innymi paniami z jego rodziny zrobiła wybrance jego serca. 

Zobacz także:  Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. W porę zareagował pan młody

Rodzina pana młodego zrobiła żart pannie młodej

Portal mirror.co.uk przedstawił historię opisaną na forum reddit.com. Był to post zamieszczony przez pana młodego, który nie jest przekonany, czy postąpił słusznie podczas swojego ślubu.

33-letni mężczyzna, który przedstawił swoją historię, pochodzi z rodziny, w której dominują kobiety. W związku z tym nie było mu łatwo znaleźć wybranki, która sprostałaby ich wymaganiom. 

Mam dużą rodzinę. Głównie ciotki i kuzynki oprócz mamy, macochy, przyrodniej siostry i babci. Nie wiem, jak to powiedzieć, ale wszystkie te kobiety, o których wspomniałem, uwielbiają drażnić się i żartować. Utworzyły oddział (co przyznaję, jest trochę toksyczne) i dopiekają każdej kobiecie, która pojawia się w naszej rodzinie, przeprowadzając tym samym testy, aby sprawdzić, czy zasługuje na bycie częścią naszej rodziny - napisał pan młody. 

Okazuje się, że również kobieta, którą postanowił poślubić, musiała przejść przez szereg tego typu testów. Wśród nich znalazło się krytykowanie jej stylu i pracy - i to na portalach społecznościowych. Panna młoda przetrwała te przekomarzania, a w jej obronie często stawał ukochany. Wydawało im się, że krytyczne panie ostatecznie powitały ją w rodzinie, aż do ślubu, podczas którego została poddana największemu testowi. 

Zobacz także:  Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub. Poszło o jej suknię

Mama pana młodego zrobiła okrutny żart jego żonie na ślubie. Musiała opuścić wesele

O niecnym planie oddziału kobiet dowiedział się brat pana młodego, który od razu go o tym poinformował. Okazało się, że jego mama oraz pozostałe panie zamierzają pojawić się na ślubie... całe na biało. 

Powiedziałem, że jeżeli którakolwiek z nich pojawi się w bieli, wyrzucę ją, włącznie z mamą. Powiedziały, że to nieprawda i nigdy nie zrobią czegoś takiego - napisał 33-latek. 

Mimo tych zapewnień wszystkie panie z rodziny pana młodego przyszły na ślub ubrane na biało. Choć ich zdaniem to miał być żart, doprowadziły tym pannę młodą do łez. Jej świeżo upieczony mąż zareagował tak, jak zapowiedział. 

Moja żona została zraniona, ale kobiety w rodzinie były wkurzone. (...) Pokłóciłem się z nimi i mama zbeształa mnie, mówiąc, że to miał być żart, ale powiedziałem, że posuwają się za daleko. Wtedy mama odrzekła, że to ja posunąłem się za daleko, wyrzucając je, ponieważ chciały tylko sprawdzić, czy moja żona nada się do ich oddziału, a ja zrujnowałem cały ślub, reagując tak agresywanie - dodał pan młody.

Mężczyzna tym samym nie jest przekonany, czy postąpił dobrze. Internauci jednak wspierają go w tej decyzji. Ich zdaniem jego rodzina jest toksyczna i dzięki temu jego małżeństwo będzie silniejsze. 

A jak wy byście postąpili na miejscu tego pana młodego? 

Zobacz także:  Pojawiła się na ślubie syna cała na biało. Teraz próbuje sprzedać kreację jako ślubną

Źródło: mirror.co.uk/reddit.com